Kurtlar Vadisi Yeni Adıyla Ekrana Dönüyor! Yalnız Kurt Dizisi İçin Yeni Karar

Çok yakında ATV ekranlarında Osman Sınav imzalı Yalnız Kurt dizisi yayınlanacak. Ancak Kurtlar Vadisi dizisinin yerine geleceği konuşulan Yalnız Kurt dizisi için yeni bir karar alındı. İşte ayrıntılar...

Kurtlar Vadisi Yeni Adıyla Ekrana Dönüyor! Yalnız Kurt Dizisi İçin Yeni Karar
Yayınlanma Tarihi : 03 Kasım 2021 18:40

Başarılı dizileri ile dikkatleri çeken ATV, bu sefer Osman Sınav imzalı bir dizi projesi ile gündeme geldi.

Geçtiğimiz günler başlayan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizi kirizi devam ederken, bir başka dizi ise izleyici ile buluşmak için gün sayıyor. ATV'nin Kurtlar Vadisi dizisinin devamı olarak anılan yeni projesinin ismi ise Yalnız Kurt.

ATV ekranlarında yayınlanan ve fırtınalar estiren Deli Yürek ve Kurtlar Vadisi gibi efsane dizinin yönetmeni olan Osman Sınav, Sen Anlat Karadeniz ile yapımcı kimliğini ortaya koymuştu. Her ne kadar 2020 yılında Gel Dese Aşk dizi ile hayal kırıklığına uğrasa da bu sefer milyonları ekran başına kilitleyecek.

Yeni sezonda ATV ekranlarında izleyici ile buluşacak olan Yalnız Kurt isimli dizinin bir süredir proje detayları aktarılıyordu. Şimdiden izleyicilerde heyecan uyandıran dizinin yakında sete çıkması bekleniyor. Yönetmenliğini M. Çağatay Tosun'un üstelendiği, Osman Sınav'ın imzasını taşıyan dizinin oyuncu kadrosu da oluşmaya başladı.

Dizide Hasan Deniz Yaran, Cihan Ünal, Kürşat Alnıaçık, Damla Colbay ve Murat Han yer alacak. Geçtiğimiz haftalarda da Yalnız Kurt dizisi için geçen bu isimler büyük heyecan uyandırmıştı. Kanal ve yapımcı ise yeni bir karar alarak hızlı bir şekilde çekimlere başlamaya karar verdi. Öte yandan yeni oyuncuların katılması da hızlandırıldı.

bir-litre-gozyasi-polat-bilgin-onur-bayram-kimdir-517664970.jpg

Yalnız Kurt isimli diziye son katılan oyuncu ise Kalp Ağrısı ve Muhteşem Yüzyıl dizisinden tanıdığımız Polat Bilgin oldu. 2007 yılından bu yana setlerde yer alan Bilgin, yaklaşık 4 yıldır hiç bir projede yer almamıştı.

Kaynak: televizyongazetesi.com - Objektif Port