Kurtlar Vadisi hasreti bitiyor. EDHO final yapınca Süleyman Çakır geri dönüyor..

Yayınlandığı dönemde reyting rekorları kıran Kurtlar Vadisi dizisiyle ilgili flaş gelişme. ATV'deki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi final yapınca Oktay Kaynarca'nın Süleyman Çakır karakteriyle geri döneceği belirtiliyor

Kurtlar Vadisi hasreti bitiyor. EDHO final yapınca Süleyman Çakır geri dönüyor..
Yayınlanma Tarihi : 12 Kasım 2021 01:53

Oktay Kaynarca'nın başrollerinde yer aldığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi final yapınca Kaynarca'nın hayranları büyük bir hayal kırıklığı yaşadı.

Oktay Kaynarca yaptığı açıklamada ATV'de yayınlanan ve final yapan EDHO'nun başka bir kanalda yayınlanmayacağını açıklamıştı.

Bu gelişmenin ardından herkes Oktay Kaynarca'nın yeni projesini çok merak ediyordu. Oktay Kaynarca şimdilik yeni dizi projesi hakkında herhangi bir bilgi vermedi.

Fakat Mynet haber sitesi dikkat çeken bir haber yayınlayarak Kurtlar Vadisi Dizisinde efsane karakterlerden biri olan Süleyman Çakır'ın anlatılacağı yeni bir dizinin ekrana geleceğini öne sürdü.

Dizide ise başrolü Oktay Kaynarca'nın oynayacağı öne sürüldü. Kurtlar vadisi dizisi ekrana uzun yıllardır gelmiyor.

her ne kadar yerine yeni diziler hazırlansa da Kurtlar vadisi efsanesinin yerini hiç bir dizi tutamıyor.

Şimdi herkes Oktay Kaynarca'dan gelecek müjdeli haberi bekliyor. Şimdilik konuyla ilgili herhangi bir açıklama yapmadığı görülen Oktay Kaynarca'nın setlere döneceği tarih büyük bir merakla bekleniyor.

Öte yandan sosyal medyada da çok sayıda Kurtlar vadisi hayranları "#ÇakırlıKurtlarVadisiYeniden" yeniden etiketiyle kampanya başlatarak bir an önce Oktay Kaynarca'nın da dahil olduğu Kurtlar vadisi dizisinin ekrana dönmesi için kampanya başlattılar.

Kampanyanın yoğun ilgi gördüğü de görülürken Kurtlar Vadisi dizisinin hayranları yeniden ekibin start vereceği günü iple çekiyorlar..