Kurtlar Vadisi Dizisinin Sevilen Karakteri Memati yani Gürkan Uygun'dan kötü haber

Kurtlar vadisi dizisiyle gönüllerde taht kuran Gürkan Uygun TRT1 ekranlarında yayınlanan Teşkilat dizisinin kadrosuna katılmıştı. Ancak katılır katılmaz kötü haber geldi.

Kurtlar Vadisi Dizisinin Sevilen Karakteri Memati yani Gürkan Uygun'dan kötü haber
Yayınlanma Tarihi : 26 Eylül 2021 11:29

Gürkan Uygun'da dahil olduğu Teşkilat dizisinden kötü haberler var. Gürkan Uygun hayranları ise gelen habere çok üzüldü. Zira Gürkan Uygun ekranların çok sevilen oyuncuları arasında yer alıyor.

TRT1 ekranlarında yayınlanan Teşkilat dizisi ilk sezona damga vurmuştu. 2.sezon için gün sayan Teşkilat dizisinden gelen son haber ise seyircileri üzdü.

Karar gazetesi'nin geçtiği habere göre: Teşkilat dizisinin çekimleri durduruldu.

Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal Yurtcu, Mesut Akusta, Deniz Baysal, Tuncer Salman, Nihat Altınkaya ve Ezgi Şenler gibi ünlü oyuncuların bünyesinde yer aldığı Teşkilat dizisinin ekrana geleceği tarihte kafa karışıklığına yol açtı.

KORONAVİRÜS NEDENİYLE ÇEKİMLER DURDU

2 yıldır tüm dünyayı etkileyen koronavirüs salgını artarak devam ederken çok sayıda oyuncu da koronavirüsten etkilendi.

Daha öncede Masumlar Apartmanı dizisinde oynayan Ezgi Mola ve Camdaki Kız dizisinde yer alan Enis Arıkan koronavirüse yakalanmış ve çalışmalarına ara vermek zorunda kalmışlardı.

Benzer bir olay TRT'nin çok sevilen dizisi Teşkilat dizisinde de oldu.

Gelen bilgilere göre Teşkilat dizisinde Yıldırım karakteriyle izleyicinin karşısına çıkacak olan Kurtlar vadisi dizisinin 'Memati' karakteri yani Gürkan Uygun’un koranavirüse yakalandığı öğrenildi.

Yaşanan bu üzücü olay sonrası Gürkan Uygun Kovid-19 testinin pozitif çıkması ekibi de alarma geçirdi. Ve Gürkan Uygun karantinaya alındı. Ayrıca gelen başka bir üzücü habere göre ise Teşkilat dizisi yönetmenleri Burak Arlıel ve Burak Müjdeci de koronavirüse yakalananlar arasında..

Yaşanan bu gelişmede tüm setin durmasına neden oldu..

Gürkan Uygun ve koronavirüse yakalanan diğer ekip üyelerinin tedavisinin tamamlanmasının ardından Teşkilat dizisinin çekimlerine yeniden başlanması bekleniyor. Ancak çekimlerin ne zaman başlayacağı henüz bilinmiyor..