Kulüp dizisinde de başroldü. Salih Bademci son haberle herkesi üzdü

Netflix platformunda yayınlanan Kulüp dizisinde de başrol oyuncusu olan Salih Bademci’nin yüzü Show TV ekranlarında yayınlanan Yalancı dizisinde gülmedi. Kulüp dizisiyle fırtınalar koparan Salih Bademci'nin dizisi final yapıyor.

Kulüp dizisinde de başroldü. Salih Bademci son haberle herkesi üzdü
Yayınlanma Tarihi : 13 Kasım 2021 16:40

Son günlerde Salih Bademci adeta sosyal medyanın en çok konuşulan isimlerinden biri. Netflix platformunda yayınlanan Kulüp dizisinde başrol oyuncusu olan Salih Bademci herkesin sevdiği oyunculardan birine dönüştü.

Kulüp dizisindeki bir diğer rol arkadaşı Gökçe Bahadır'ın FOX TV ekranlarında yayınlanan Evlilik Hakkında Her Şey dizisi rekora koşarken Salih Bademci'nin yer aldığı Show TV ekranlarında yayınlanan Yalancı dizisi final yapıyor.

Gelişmeleri derleyen Televizyon gazetesi Show TV'nin Yalancı dizisine final yaptırmasının nedeninin reytinglerdeki düşüş olduğunu duyurdu.

TV100 Ekibinde yer alan gazeteci Birsen Altuntaş dizi severleri üzecek haberi verdi. Salih Bademci'nin oyunculuk performansına hayran olanlar Show TV'deki dizisini izleyerek onu takip etmeye devam ediyorlardı.

Show TV düşük reytingleri gerekçe göstererek Yalancı dizisine 10.bölümde final kararı aldı. Yalancı dizisinde Salih Bademci'nin partneri olarak Burçin Terzioğlu yer alıyordu.

16 Kasım akşamı 9.bölümü ekrana gelecek olan Yalancı dizisi 23 Kasım Salı akşamı yayınlanacak olan 10.bölümüyle ekrana veda edecek.

Yalancı dizisinin rekabet ettiği diziler arasında TRT1 ekranlarında Ezgi Mola ve Merve Dizdar'ın başrollerindeki Masumlar Apartmanı ile FOX TV ekranlarında yayınlanan Gökçe Bahadır'ın başrollerindeki Evlilik Hakkında Her Şey dizisi yer alıyor.

Her iki dizinin de oldukça gerisinde kalan Yalancı dizisi tüm kategorilerde deyim yerindeyse diplerde olan bir diziydi.

Şimdi herkes Kulüp dizisiyle çok sevilen Salih Bademci'nin yeni dizisinin ne zaman yayınlanacağını çok merak ediyor.