Kubra'da Çağatay Ulusoy'un anne ve babasını canlandıracak oyuncular belli oldu

Çağatay Ulusoy, Kubra dizisiyle setlere geri dönüyor. Dizide Çağatay Ulusoy'un annesi ve babasını canlandıracak oyuncular da belirlendi

Kubra'da Çağatay Ulusoy'un anne ve babasını canlandıracak oyuncular belli oldu
Yayınlanma Tarihi : 30 Mart 2023 23:06

Yakışıklı oyuncu Çağatay Ulusoy, Kubra dizisiyle setlere geri dönüş yapacak. Netflix platformunda yayınlanacak olan Kubra dizisindeki oyuncu kadrosu da netleşmeye başladı.

ANNE BABASINI KİM OYNAYACAK?

Uzun bir süredir setlerde olmayan Çağatay Ulusoy, yeni dizisinde iddialı oyuncularla oynayacak.

Dizide anne ve babasını canlandıracak oyuncular da resmen kesinleşti.

OYUNCU SEÇİMİ UZUN BİR SÜREÇTEN SONRA TAMAMLANDI

Çağatay Ulusoy'un anne ve babasına can verecek oyuncular uzun bir süreç sonrasında belirlendi .

Birsen Altuntaş'ın aktardığı haberde de ayrıntılara yer verildi; Çağatay Ulusoy’un yeni dizisi Kübra’nın çekimleri tüm hızıyla sürüyor. Yağmur Taylan ve Durul Taylan’ın yönettiği Netflix için çekilen dizi Afşin Kum’un aynı adlı eserinden Murat Uyurkulak, Rana Mamatlıoğlu ve Bekir Baran Sıtkı tarafından uyarlandı.

Dizide Gökhan adlı mahallesinde sevip sayılan bir genci canlandıran Çağatay Ulusoy’un aile fertlerine Nazan Kesal, Ahmet Mümtaz Taylan ve Ahsen Eroğlu hayat veriyor. Mahalledeki sevgilisi Merve’yi Aslıhan Malbora’nın oynadığı dizinin 2. sezonunda ise Büşra Develi ekibe katılacak. Öte yandan Cihan Talay, Aytek Şayan da “Kübra”da Gökhan’ın arkadaşlarını oynayacak.

Dizinin konusuna gelince; İstanbul’un arka sokaklarında yaşayan Gökhan, hayatının aşkıyla evlenmek için yaşamını yoluna koymaya çalışmaktadır. Gökhan’ın sıradan hayatı, parçası olduğu sanal arkadaşlık grubundan, Kübra isimli bir hesaptan gelmeye başlayan mesajlarla alt üst olur. Kübra, ona kimsenin bilmediği, beklenmedik olaylar hakkında birtakım bilgi ve uyarılar vermektedir. Bu mesajlaşma zamanla, Gökhan’ın seçilmiş kişi olduğuna inandığı bir yolculuğa dönüşür. Bu yolculukta Gökhan’ın destekçileri kadar düşmanları da olacaktır..

2608928-414x414.jpg

Nazan Kesal, Kubra dizisinde Çağatay Ulusoy'un annesi.. Ünlü oyuncu son olarak FOX TV ekranlarında yayınlanan Bir Peri Masalı dizisinde yer almıştı.

ahmet-mumtaz-taylan-500x500.png

Ahmet Mümtaz Taylan'da dizide Çağatay Ulusoy'un babasını canlandıracak.

İLK GÖRSEL PAYLAŞILDI

Öte yandan Kubra dizisinden ilk görselde paylaşıldı. Netflix platformu tarafından paylaşılan görsel şöyleydi.

cagatay-1-2-1024x682.png