Kızılcık Şerbeti dizisi çileden çıkardı! Dizi yeni sahnesiyle tepkilerin odağında!

Kızılcık Şerbeti dizisinin yeni bölüm fragmanı olumsuz eleştirileri de beraberinde getirirken Show TV yönetimine tepki yağıyor! Başörtüsünü bu şekilde bir sahnede kullanmanın kötü niyet olduğuna dikkat çekiliyor.

Kızılcık Şerbeti dizisi çileden çıkardı! Dizi yeni sahnesiyle tepkilerin odağında!
Yayınlanma Tarihi : 30 Mart 2023 16:38

Show TV ekranlarında yayınlanan Kızılcık Şerbeti dizisi kısa sürede dikkat çekmeyi başardı. Dizi bir yandan en çok şikayet edilen diziler arasında yer alırken bir yandan da en çok izlenen diziler arasında yer alıyor.

İNCELEME BAŞLATILDI

RTÜK tarafından Show TV ekranlarında yayınlanan Kızılcık Şerbeti dizisi hakkında inceleme başlatıldı. RTÜK incelemesine rağmen Kızılcık Şerbeti dizisinde tepki çeken sahneler yayınlanmaya devam ediyor.

kizilcik-serbeti-yeni-sahnesiyle-tepkilerin-odaginda-1680027599.jpg

Dizide yayınlanan yeni bir sahne yine büyük tartışma başlattı. Çok sayıda seyirci kanal yönetimine tepki gösterdi. Tepki gösterenler arasında ünlü isimler de vardı.

malatyatime.com sitesinde yer alan bir haberde; Tepkilere yol açan sahneyle ilgili detaylara yer verildi.

Evrim Alasya, Sıla Türkoğlu, Doğukan Güngör, Barış Kılıç, Sibel Taşçıoğlu, Ceren Karakoç ve Settar Tanrıöğen'in başrolünü paylaştığı Kızılcık Şerbeti dizisinin yeni bölüm fragmanı ekrana geldi. Dizideki sahne sosyal medyada gündem oldu. Dizi, içeriği ile tepki toplamaya devam ediyor.

51debf0c5c1015a7229d9e0afc970776-640x360.jpg

SEVDA TÜRKÜSEV İSYAN ETTİ

cc7.jpg