Kıvanç Tatlıtuğ dönüşüyle ses getirecek hem dizi hem filmle dönüyor

Kıvanç Tatlıtuğ’un başrolünde yer aldığı Netflix dizisi Bir Denizaltı Hikayesi’nin çekimleri tamamlandı. Yakışıklı oyuncu yeni dizi haricinde şimdi de bir film için kolları sıvadı..

Kıvanç Tatlıtuğ dönüşüyle ses getirecek hem dizi hem filmle dönüyor
Yayınlanma Tarihi : 24 Ağustos 2021 13:24

Uzun bir süredir ekranda uzakta olan yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ Netflix ortamında yayınlanacak yeni bir diziyle seyirci karşısında olacak.

Çekimleri geçtiğimiz günlerde tamamlanan Bir Denizaltı Hikayesi'nin henüz ne zaman başlayacağı ise bilinmiyor. Aylar öncesinden başlayan çekimler başarılı geçmiş ve yakışıklı oyuncu bu dizide de en farklı ve kendisini özel hissettiren bir rolde yer aldığını açıklamıştı.

Kıvanç Tatlıtuğ'un hayranları bu diziyi merakla beklerken başrollerini Kıvanç Tatltıtuğ ile Özge Özpirinççi paylaştı.. Dizinin konusunun bilim kurgu türünde bir yapım olduğu belirtiliyor.

Dizide güneş ışınlarının insanları öldürmeye başlamasıyla başlayan bir kaos ortamı canlandırılacak. Dünyamızı vuran doğal bir felaketin sonucunda Kıvanç Tatlıtuğ'un hayat verdiği Arman karakteri hayatta kalmak için bir askeri denizaltıya biner. Sonrasında yaşanan olaylar seyirci karşısına gelecek. Kıvanç'ın heyecanına bakılırsa etkileyici bir dizi olacağa benziyor..

YENİ FİLM GELİYOR

Yeni dizi dedik ya ne zaman yayınlanacak bilinmiyor ancak sinema filmi içinde Kıvanç Tatlıtuğ'un bir anlaşma yaptığı ortaya çıktı. Avukat Yusuf Karakteri için Nar filmle görüşmelere başlayan yakışıklı oyuncunun şimdilerde bu role hazırlandığı belirtiliyor..

FİLMİN ADI DA BELLİ OLDU

Aşıklar bayramı adı verilen filmin yönetmen koltuğunda ize Özcan Alper oturacak. Kemal Varol'un aynı ismi taşıyan romanından uyarlanan projede bir baba ile oğlunun duygusal hesaplaşması konu edinecek..

KIVANÇ'IN FİLMDEKİ BABASI

Öte yandan Kıvanç Tatlıtuğ'un canlandıracağı Yusuf karakterinin filmdeki babası da belli oldu. Settar Tanrıöğen bağlama ustası baba Heves Ali karakterine hayat verecek. Oğlu Avukat Yusuf'u ise Kıvanç Tatlıtuğ canlandıracak. İki önemli ismin böylesi bir projede buluşması şimdiden büyük heyecan yarattı..

Settar Tanrıöğen KİMDİR?

bir-baskadir-1-1024x435.jpgbir-baskadir-1-1024x435.jpg

59 Yaşında olan Settar Tanrıöğen Türk dizi ve sinema oyuncusudur. 15 Temmuz 1962 tarihinde Denizli'de doğmuştur.

Hacettepe Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Arkeoloji ve Sanat Tarihi Bölümü mezunlarındandır. Son olarak Bir Başkadır adlı netflix dizisinde fırtınalar estirmiştir. Şimdilerde ise Kıvanç Tatlıtuğ'la birlikte Aşıklar bayramı adlı filmde rol alacaktır.

Kaynak: Televizyon gazetesi - Objektif Port

İlgili Haberler