Kırmızı Oda'nın Yıldız Oyuncusundan Kötü Haber! Ailece Rahatsızlandılar

TV8 ekranlarında yayınlanan Kırmızı Oda dizisine yeni dahil olan Gökhan Özoğuz, ekibi ve tüm ailesi koronavirüse yakalandı.

Kırmızı Oda'nın Yıldız Oyuncusundan Kötü Haber! Ailece Rahatsızlandılar
Yayınlanma Tarihi : 29 Aralık 2021 19:00

TV8 ekranlarında yayınlanan, başrollerinde Binnur Kaya'nın yer aldığı Gülseren Budayıcıoğlu'nun Madalyonun İçi adlı kitabından uyarlanan Kırmızı Oda dizisi setinde koronavirüs alarmı çaldı.

Farklı hayatlara pencere açan Kırmızı Oda dizisi hikayesine geçtiğimiz haftalarda Athena müzik grubunun solisti Gökhan Özoğuz katılmıştı. Hem oyunculuk hem de müzik kariyerini eş zamanlı yürüten Özoğuz, hafta sonu verdiği konser sonrası menajeri ve ekip arkadaşları ile birlikte koronavirüse yakalandı. Sadece kendisi değil tüm ailesinin de koronavirüs testinin pozitif çıkmasıyla birlikte karantina giren sanatçının dizi çekimleri ve konserleri askıya alındı.

Kırmızı Oda Çekimlerine Ara Verildi

Ünlü müzisyen Kırmızı Oda'da yer aldığı sahne çekimlerinin ve konserlerinin askıya alındığını sosyal medya hesabından duyurdu.

Zaman zaman sosyal medya hesabından gündeme dair yaptığı paylaşımlarla gündeme gelen şarkıcı Gökhan Özoğuz, Hülya Avşar'ın kurda yaşanan dalgalanmalar sonucu yaşanan ekonomik krize yönelik 'Gerekirse simit yiyeceğiz ama bu günleri de atlatacağız' yorumuna tepki göstermişti.

Kaynak: medyatava