Kırmızı Oda Dizisinin Reytingleri Düşünce , Yeni Karar Alındı

Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu TV8 kanalında yayınlanan en iddialı TV dizisi Kırmızı Oda ilk sezon reyting birincisiydi. İkinci sezonda reytingler düşüşe geçince diziyle ilgili yeni bir karar alındığı öğrenildi. İşte ayrıntılar...

Kırmızı Oda Dizisinin Reytingleri Düşünce , Yeni Karar Alındı
Yayınlanma Tarihi : 14 Ekim 2021 21:00

Geçtiğimiz sezonun reyting rekortmeni Kırmızı Oda dizisi, bu sezon beklenen ilgiliyi göremeyince hem senaryosunda hem de oyuncu kadrosunda değişikliğe gitti.

Başrolünde Binnur Kaya'nın yer aldığı TV8'in en iddialı projesi Kırmızı Oda, geçtiğimiz sezonu çok başarılı bir şekilde tamamladı. Birbirinden iddialı konuk oyuncuları ağırlayan dizi, bu sezonda Ayça Bingöl, Nihal Yalçın, Başak Daşman ve İlayda Alişan gibi önemli isimleri ağırlamaya devam ediyor. Ancak geçen sezonki reyting oranlarını elde edemeyen diziye izleyicilerinde ilgisinin azaldığı gözlemlendi.

Geçtiğimiz hafta da reytinglerinde düşüş kaydeden Kırmızı Oda dizisi için yeni kararlar alındı. Diziye yeni isimler dahil olacak. Ayrıca hikayede de değişikliğe gidilecek. Gülseren Budayıcıoğlu'nun danışmanlık yaptığı dizi, her ne kadar birbirinden farklı ve yaşanmış olayları konu alsa da bu sezon ki düşüşünü toparlamak için senaryo grubuna yüklenecek gibi duruyor.

Öte yandan diziye usta oyuncu Süreyya Güzel, Betül karakteri ile katıldı. Son olarak Masumiyet dizisinde avukat Beril karakteri ile karşımıza çıkan Güzel'in performansı izleyiciler tarafından tam puan aldı.

Reyting düşüşünü engellemek için yeni isimlerin dahil olacağı Kırmızı Oda, bakalım geçen sezon elde ettiği reyting başarını yakalayabilecek mi?

Kaynak: televizyongazetesi.com - Objektif Port