Kırmızı Oda Dizisinin Başrolü Binnur Kaya Veda Mesajıyla Herkesi Ağlattı

TV8 ekranında yayınlanan Kırmızı Oda dizisi resmen final yapıyor. Dizide Doktor Manolya Yadigaroğlu karakterine hayat veren Binnur Kaya bir veda mesajı yayınladı.

Kırmızı Oda Dizisinin Başrolü Binnur Kaya Veda Mesajıyla Herkesi Ağlattı
Yayınlanma Tarihi : 16 Şubat 2022 19:25

TV8 ekranının sevilen dizisi Kırmızı Oda 61. ve son bölümüyle yayın yolculuğunu noktalıyor.

Gülseren Budayıcıoğlu'nın aynı adlı kitabından uyarlanan, başrolünde başarılı oyuncu Binnur Kaya'nın yer aldığı Kırmızı Oda, yayınlandığı ilk günden bu yana milyonları ekran başına kilitledi. Ancak TV8'in başarılı yapımı ikinci sezonda istenilen başarıyı yakalayamadı. İkinci sezonun ilk bölümlerinde yakaladığı başarıyı son bölümlerinde yakalayamayan dizinin uzun süredir final yapacağı konuşuluyordu. Hatta dizinin hikayesine geçtiğimiz sezondan tanıdık bir isim olan 'Delikanlı Sadi' karakteri dahil oldu. Yer aldığı bölümlerde canlandırdığı 'Delikanlı Sadi' karakteriyle çok beğenilen Erken Petekkaya'nın tekrardan hikayeye dahil olması bile reytingleri yükseltemedi. Hal böyle olunca final kaçınılmaz oldu.

Doktor Hanım Veda Mesajını Yayınladı

tv8-kirmizi-oda-dizisinden-ayrildi-l2eq-cover6447.jpg

Dizinin 'Doktor Hanım'ı Binnur Kaya ise sosyal medya hesabından bir paylaşım yaptı. Yaptığı paylaşım ile sevenlerini ve dizi hayranlarını duygulandıran Kaya, veda mesajında; 'Şifa niyetine çıktığımız yolculuğu 61. Bölümün sonunda bu cuma noktalıyoruz. Bu süre içinde sizlerle birlikte olmak; acılarımızı, anılarımızı paylaşmak harikaydı. Bu yolculuğu bizimle paylaştığınız için çok teşekkür ederim. Yeni yolculuklarda buluşmak dileğiyle' ifadelerine yer verdi.

Kaynak: TV100