Kırmızı Oda Dizisine Peş Peşe Yeni Oyuncular Geldi Seyirci Şaşkın

TV8 ekranlarında yayınlanan TV dizisi Kırmızı Oda yeni sezon için gün sayarken seyirciyi şaşkına çevirecek yeni dizi oyuncuları katıldı.

Kırmızı Oda Dizisine Peş Peşe Yeni Oyuncular Geldi Seyirci Şaşkın
Yayınlanma Tarihi : 16 Eylül 2021 02:02

Kuşkusuz Sezonun en iddialı dizisi Kırmızı Oda olmuştu. Kırmızı Oda dizisinden Erkan Petekkaya'nın canlandırdığı Sadi karakterinin ayrılması büyük bir boşluğu ortaya çıkarmıştı.

Ancak TV8 ekranlarında yayınlanan Kırmızı Oda dizisinin yönetim ekibi bu soruna çözüm buldu ve en az onun kadar ses getirecek ünlü oyuncuları peş peşe diziye dahil etti.

Televizyon gazetesi'nde yer alan habere göre: TV8’de ekrana gelen, yapımını OGM Pictures’ın gerçekleştirdiği, başrolünde Binnur Kaya’nın yer aldığı Kırmızı Oda dizisi ikinci sezona başlıyor. Cuma günü yayınlanacak olan yeni bölüm ile birlikte milyonlarca dizi hayranı ekran başına geçecek. Yeni sezonda yine çok etkileyici hikayeler bulacaksınız.

Kırmızı oda dizisinin yönetmenliğini Başak Soysal üstlenirken dizinin hikayesi ise Gülseren Budayıcıoğlu'nun gerçek yaşam öykülerini barındıran eserinden uyarlanmıştı.

Sevilen dizinin senaryosunu ise Deniz Gürlek ve Melek Seven kaleme aldı..

Erkan Petekkaya'nın ayrıldığı diziye 4 yeni oyuncu dahil oluyor.

Televizyon dünyasının başarılı isimleri arasında yer alan oyuncular Ayça Bingöl ve Nihal Yalın'da diziye dahil olan isimler arasında..

FOX'DAN BOMBA TRANSFER..

En çok dikkat çeken isim ise FOX TV ekranlarında yayınlanan Hülya Avşar'ın da rol aldığı Masumiyet adlı dizide oynayan İlayda Alişan'ın Kırmızı Oda'ya dahil olması oldu.

Masumiyet dizisinde kadına şiddet konusu işlenmiş ve İlayda Alişan bu dizide başarılı bir performans sergilemişti.

Ela Yüksel karakterine hayat veren İlayda Alişan anlaşılan performansıyla Kırmızı Oda ekibinin dikkatini çekti. FOX'daki dizisi final yapınca boş kalmadı ve Kırmızı Oda'ya dahil oldu... Öte yandan diziye dahil olan başka bir isimde Başak Daşman oldu..

17 Eylül 2021 Tarihinde yeni sezonun ilk bölümüyle ekranda olacak olan Kırmızı Oda dizisinin ilk bölüm fragmanı da yayınlandı. İşte o fragman:

Kaynak: Televizyon Gazetesi - Objektif Port