Kırmızı Oda dizisine iki oyuncu daha dahil oldu! Hikayede yenilik var

Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu TV8 ekranlarında yayınlanan Kırmızı Oda dizisine iki oyuncu daha katıldı. Binnur Kaya kadar etkileyici olmasa da bu iki oyuncunun büyük ses getirmesi bekleniyor.

Kırmızı Oda dizisine iki oyuncu daha dahil oldu! Hikayede yenilik var
Yayınlanma Tarihi : 20 Kasım 2021 01:16

Yaşanmış gerçek hayat hikayelerinin anlatıldığı Kırmızı Oda dizisi Acun Ilıcalı'ya ait tv8 kanalında yayınlanmaya devam ediyor.

Dizinin son bölümlerinde büyük bir reyting düşüşü söz konusu. Gerek kanal gerekse yapım şirketi bu düşüşü durdurmak için peş peşe yeni transferler yapıyor.

Hikayeye yeni dahil olan oyuncuların dizinin reytingini artırıp artırmayacağı ise ileriki bölümlerde belli olacak.

Meltem Cumbul'u bile uzun bir aranın ardından reyting kaygısıyla setlere döndüren Kırmızı Oda dizisinin son transferini TV100'den Birsen Altuntaş duyurdu.

gokhan-ozoguz-ve-yildiz-tilbeden-acun-ilicaliya-sok-gokhan-ozoguz-ve-yildiz-tilbe-kimdir-h1533811308-0c3726.jpg

Son olarak Athena Solisti olan Gökhan Özoğuz, Tv8’in cuma akşamları yayınlanan Kırmızı Oda dizisinin kadrosuna Dara karakteriyle giriş yapmıştı.

gjfja9dzamkqppclw-4okvk-stpexu1favbo-yt1qznci4irdgajqjtshu7auxkemthkiw8hfzf1nsbj7dbafnmiznparcrdz-1m20xjatkznyacc-wsscyk8uxwpe93k8.png

Yaşamış olduğu uyku problemi ile Doktor Hanım’a (Binnur Kaya) gelecek olan Dara’nın merak edilen hikayesi ise bu akşam başladı.

Öte yandan OGM Pictures imzalı dizide 52’inci bölümünden itibaren başlayacak olan Dara’nın hikâyesine Sertan Erkaçan da katkı sağlayacak.

Kırmızı Oda dizisine katılan Sertan Erkaçan kimdir? Nerelidir?

Sertan Erkaçan nerelidir sorusunun cevabı İstanbulludur. 1 Nisan 1987 doğumlu olan Sertan Erkaçan 34 yaşında. Çok sayıda eserde rol alan Sertan Erkaçan yakışıklı olduğu kadar oyunculuk performansıyla da dikkat çekiyor. Kırmızı Oda dizisindeki performansı şimdiden çok merak ediliyor.

İlgili Haberler