Kırmızı Oda dizisine Gökhan Özoğuz’un ardından bir ünlü isim daha katıldı

Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu TV8 ekranlarında yayınlanan Kırmızı Oda dizisine Gökhan Özoğuz'un sevgilisi rolünde Sitare Akbaş dahil oluyor.

Kırmızı Oda dizisine Gökhan Özoğuz’un ardından bir ünlü isim daha katıldı
Yayınlanma Tarihi : 22 Kasım 2021 21:34

TV8 Ekranlarında yayınlanan Kırmızı Oda dizisi son dönemdeki reyting düşüşünü azaltmak için peş peşe yeni isimleri diziye transfer ediyor.

Meltem Cumbul ve Gökhan Özoğuz’un ardından ünlü bir isim daha diziye dahil oluyor. TV100 tarafından geçilen habere göre Gökhan Özoğuz’un sevgilisi olarak Sitare Akbaş diziye transfer edildi.

Cuma akşamları yayınlanan Kırmızı Oda dizisi geçtiğimiz sezon damga vuran dizilerden biriydi. Bu sezondaki reyting düşüşünü durdurmak isteyen Acun Ilıcalı'ya ait tv8 kanalının yönetimi ve Kırmızı Oda dizisinin yapımcıları peş peşe yeni transferlerle diziyi canlandırmayı hedefleniyor.

Gerçek hayat hikayelerinin anlatıldığı dizide Sitare Akbaş ''Dare'' karakterine hayat veren Gökhan Özoğuz’un sevgilisi olan ''Sare'' karakterine hayat verecek.

7dfcf76535.jpg

Özel hayatı kadar oyunculuk performansıyla da dikkat çeken Sitare Akbaş'ın Kırmızı Oda dizisinde de adından söz ettirmesi bekleniyor.

OGM Pictures’ın tv8 için çektiği Kırmızı Oda dizisi işlediği hikayeler kadar bugüne kadar diziye dahil etmiş olduğu ünlü oyuncularla da adından sıkça söz ettiriyor..

İlgili Haberler