Kırmızı Oda Dizisine Beklenmedik Bir Transfer Daha

Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu TV8 ekranlarında yayınlanan Kırmızı Oda dizisine bir oyuncu daha dahil oldu. Kırmızı Odaya renk katacak olan ünlü oyuncu söz konusu transferi de doğruladı. İşte detaylar...

Kırmızı Oda Dizisine Beklenmedik Bir Transfer Daha
Yayınlanma Tarihi : 28 Ekim 2021 21:45

Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu TV8'in tek dizisi Kırmızı Oda yeni bir oyun transferi ile gündeme bomba gibi düştü.

Psikiyatr Gülsen Budayıcıoğlu'nun Madalyonun İçi kitabından uyarlanan Kırmızı Oda dizisi geçtiğimiz sezonun başarısını henüz yakalayamadı. Ancak yayınlandığı günde birinciliği elden bırakmayan dizinin seyirci kaybetmeye başladığı haberlerin çıkmasının ardından yeni oyuncuların ve hikayede bir takım değişikliklerin yapılacağı ortaya çıkmıştı. Beklenen oldu ve yepyeni bir oyuncu Kırmızı Oda kadrosuna dahil oldu.

Başrollerinde Binnur Kaya'nın yer aldığı Kırmızı Oda, geçtiğimiz sezon Erkan Petekkaya, Burcu Biricik, Emre Kınay, Melisa Sözen, Hande Doğandemir, Uğur Yücen, Esra Ronabar ve Itır Esen gibi deneyimli oyuncuları konuk almıştı. Her bölümde farklı hikayeler gördüğümüz dizide bu sezon ise şimdiye kadar Ayta Sözeri, Nihal Yalçın, Ayça Bingöl ve Rozet Hubeş gibi başarılı oyuncuları gördük.

Kırmızı Oda dizisinin gelecek bölümlerinde ise bir zamanlar genç kızların sevgilisi Emre Altuğ'u göreceğiz. Güzel sesinin yanı sıra oldukça başarılı dizi ve filmlerde yer alan Altuğ, son olarak Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu EXXEN'de yayınlanan Sihirli Annem dizisinde yer almıştı. Her ne kadar dizideki performansı olumsuz eleştirilse de Tatlı Hayat dizisindeki sergilediği performansı dün gibi hatırlarız. Altuğ, Kırmızı Oda dizisinde Ayça Bingöl'ün hayat verdiği Derya karakterinin partneri olarak yer alacak.

odatv-image-67-dbb88d140f78464948.png