Kırmızı Oda dizisinden tehlike çanları. Erken Final tehlikesi

Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu tv8 ekranlarında yayınlanan Kırmızı Oda dizisi sezonun en kötü dönemini yaşıyor. Dizinin erken finali önlemek için yeni yol haritası belli oldu.

Kırmızı Oda dizisinden tehlike çanları. Erken Final tehlikesi
Yayınlanma Tarihi : 11 Kasım 2021 22:30

Kırmızı oda dizisi yayınladığı gerçek hayat hikayeleriyle en sevilen dizilerden biriydi. İlk sezon oldukça fazla reyting elde eden Kırmızı Oda dizisi yeni sezonda bir türlü istediği başarıyı elde edemedi. Son haftalarda dizinin reyting konusunda da düşüşte olduğu görülüyor.

Acun Ilıcalı'ya ait tv8 kanalında yayınlanan Kırmızı Oda dizisi geçtiğimiz sezonun en iddialı dizisiydi.

Televizyon gazetesi tarafından derlenen haberde Kırmızı Oda dizisindeki düşüşü durdurmak için yeni kararlar alındığı belirtildi.

Genellikle komedi dizilerinde boy gösteren başarılı oyuncu Binnur Kaya’nın başrolünde yer aldığı dizinin ikinci sezonuna yine önemli isimler konuk olarak katıldı.

İlayda Alişan, Meltem Cumbul, Ayça Bingöl, Nihal Yalçın, Ayta Sözeri ve Başak Daşman gibi önemli isimler Kırmızı Oda dizisinde yer aldılar. İleriki dönemde de yeni ünlülerin diziye dahil olması bekleniyor. Diziye geçen sezona göre ilgi azalırken ünlü isimlerle ilgiyi artırmaya çalışıyorlar.

Dizinin yeni hikayelerinde yer almak üzere iki önemli isim daha ekibe katıldı. Bu isimlerden birisi Ayten Uncuoğlu, diğeri ise Deniz Gürzumar gibi usta bir oyuncu oldu...

Edinilen bilgiye göre Ayten Uncuoğlu’nun hikayeye katılması Kırmızı Oda dizisi için büyük bir sıçramaya neden olabilir. Kırmızı oda için bu transfer prestij kaynağı olacak denilebilir.

zumruduanka-5223-galeri-resim-323d9c98-20e8-4142-989f-9f27f9e478af.jpg

Ayten Uncuoğlu kırmızı oda dizisinde Ayta Sözeri’nin canlandırdığı Keklik karakterinin annesi Füruzan karakterine hayat verecek. Usta oyuncu geçtiğimiz sezon Zümrüdüanka dizisinde Azimet karakterine hayat veriyordu.

Öte yandan Keklik karakterinin kardeşi rolünde ise Deniz Gürzumar yer alacak..

SEYİRCİ KAÇIŞI BÖYLE DURDURULACAK

Kırmızı Oda dizisindeki reyting düşüşünü durdurmak isteyen yapım şirketi ve TV8 yönetimi yeni transferle ilgiyi artırmayı amaçlıyor. Dizideki kan kaybı oyuncu transferleriyle durdurulacak.

Eğer bu planda başarılı olmazsa Kırmızı Oda dizisinin sezon bitmeden erken final yapması bile gündeme gelebilir. Zira Acun Ilıcalı reyting getirmeyen hiç bir yapıma fırsat vermemesiyle bilinen bir medya patronu.

Anlaşılan o ki Kırmızı Oda dizisi için tehlike çanları çalıyor.