Kırmızı Oda Dizisinden Final Öncesi Son Hamle! Bir Oyuncu Daha Geldi

TV8 ekranlarında yayınlanan Kırmızı Oda dizisinin reytingleri düşünce yeni bir oyuncu daha dahil oldu.

Kırmızı Oda Dizisinden Final Öncesi Son Hamle! Bir Oyuncu Daha Geldi
Yayınlanma Tarihi : 16 Kasım 2021 17:21

TV8 ekranlarında yayınlanan Kırmızı Oda dizisi geçtiğimiz sezon reytinglerin zirvesinden inmemişti. Bu sezon reytinglerde düşüş söz konusu.

Kırmızı Oda bu reyting düşüşünü azaltmak için önce Meltem Cumbul'u diziye dahil etmişti. Şimdi ise reytingler düzelmeyince yeni bir oyuncu daha dahil oldu.

Erkan Petekkaya, Aslıhan Gürbüz, Burcu Biricik gibi ünlü isimlerle reytingi artırmaya çalışan Kırmızı Oda dizisi TRT1 ekranlarında yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisindeki Gülben karakterine hayat veren Merve Dizdar bile konuk olarak diziye alınmıştı.

Tüm bu hamleler başarısız olmuş olacak ki Kırmızı Oda dizisine bir oyuncu daha dahil oldu. O isim Athena’nın solisti Gökhan Özoğuz oldu.

Athena’nın solisti Gökhan Özoğuz'un Kırmızı Oda dizisinde konuk oyuncu olarak yer alacağı belirtiliyor.

Televizyon gazetesi tarafından duyurulan gelişme kanal yönetimi tarafından da yalanlanmadığı gibi iddialar da doğru çıktı.

kapak-173626.jpg

Öte yandan Kırmızı Oda dizisinde oyuncu olarak yer alacak olan Gökhan Özoğuz'un oynamış olduğu filmi de gösterime girecek. Kendi Yolumda adı verilen bu filmde başarılı şarkıcı Gökhan Özoğuz bizzat kendisini canlandıracak.

Cuma akşamları yayınlanan Kırmızı Oda dizisindeki bu oyuncu transferlerinin tek amacı reytingleri yükseltmek. Eğer reytingler istenilen seviyelerde gitmezse sezon bitmeden erken final bile gündeme gelebilir. Kırmızı Oda dizisinde Gökhan Özoğuz'un nasıl bir etki bırakacağı merak ediliyor.