Kırmızı Oda Dizisinde İşler Karışıyor Yeni Gelen Oyuncu Her Şeyi Değiştirecek

Kırmızı Oda Dizisi yeni sezon heyecanı yaşarken TV8 ekranında fırtınalar estirecek ünlü bir isim diziye dahil oluyor. En az Binnur Kaya kadar etkili bir isim. İşte detaylar...

Kırmızı Oda Dizisinde İşler Karışıyor Yeni Gelen Oyuncu Her Şeyi Değiştirecek
Yayınlanma Tarihi : 30 Ağustos 2021 17:30

TV8'in yıldızının parladığı, reyting rekortmeni Kırmızı Oda dizisinin kadrosuna yeni isimler dahil oldu.

Ünlü Psikiyatr Gülseren Budayıcıoğlu'nun danışmanlığında çekimlerinin yapıldığı, başrollerinde Binnur Kaya'nın yer aldığı Kırmızı Oda geçtiğimiz sezon oldukça çarpıcı ve etkileyici sahnelere imza atan birçok oyuncuyu ağırladı. Başta Erkan Petekkaya ve Burcu Biricik'in konuk oyuncu olarak girdiği dizi adeta reyting rekortmeni oldu.

Kırmızı Oda, yeni sezonda yine Binnur Kaya'nın başrolünü üstlendiği bir dizi projesi olarak karşımıza çıkacak. Ancak yine etkileyici isimleri ağırlamaya devam edecek.

Çarpıcı insan öykülerini ele alan Kırmızı Oda dizisi için Ayça Bingöl ile anlaşma sağlandı. Dizi için görüşülen diğer isim ise Öykü Karayel. Daha önce yer aldığı projelerde oyunculuğu kanıtlamış ancak bir Netflix projesi olan Bir Başkadır dizisinde herkesi kendine hayran bırakmıştı. Henüz görüşmelerin devam ettiği Öykü Karayel'in Kırmızı Oda için kameraların karşısına geçip geçmeyeceği netleşmedi.

Peki Ayça Bingöl Kimdir?

ayca4338.jpg

Ayça Bingöl, 16 Ocak 1975 tarihinde İstanbul'da dünyaya geldi.

Oyuncu ve seslendirme sanatçısı olan Bingöl, İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü'nden mezundur. Dormen Tiyatrosu'nda profesyonel oyunculuğa adım atan Bingöl, Süper Baba dizisindeki Ayça karakteriyle tanınmıştır. Kınalı Kar, Asmalı Konak, Öyle Bir Geçer Zaman Ki, Küçük Kadınlar, Müslüm, Benim Dünyam ve Tatlı Kaçıklar gibi geniş kitlelerin izlediği birçok TV dizinde ve filmde yer almıştır. Son olarak Kardeş Çocukları dizisinde Ümran Çetin karakterine hayat vermiştir.

Peki Öykü Karayel Kimdir?

oyku4339.jpg

Öykü Karayel, 20 Ağustos 1990 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelmiştir.

Kenter Tiyatrosu'nda eğitim aldıktan sonra İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümüne giren Karayel, henüz öğrenciyken Güzel Şeyler Bizim Tarafta tiyatrosunda yer aldı. Oyundaki Ayşe rolü ona ilk ödülü olan 16. Sadri Alışık Sinema ve Tiyatro Ödülleri'nden iki ödül almaya hak kazandı. Kuzey Güney dizisinde canlandırdığı Cemre karakteriyle ün kazanan Karayel, Kara Para Aşk ve Bir Başkadır gibi iddialı projelerle ün kazandı.

Kaynak: TV100 - Objektif Port