Kırmızı Oda Dizisi 3 Yıldır Ekranda Olmayan Ünlü Oyuncuyu Transfer Etti

3 yıldır ekranda görünmeyen ünlü oyuncu TV8 ekranlarında yayınlanan Kırmızı Oda adlı TV dizisiyle ekrana geri dönüyor. Dizinin kadrosuna katılan ünlü isim büyük heyecan yarattı. İşte detaylar...

Kırmızı Oda Dizisi 3 Yıldır Ekranda Olmayan Ünlü Oyuncuyu Transfer Etti
Yayınlanma Tarihi : 10 Eylül 2021 19:55

TV8 ekranlarında yayınlanan reyting rekortmeni Kırmızı Oda dizisi, ikinci sezonda da yine çarpıcı hikayeler ve güçlü oyuncu kadrosuyla izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Başrollerinde Binnur Kaya'nın yer aldığı Kırmızı Oda dizisinin 2. sezon ilk bölüm tarihi belli oldu. 17 Eylül Cuma akşamı 2. sezonun ilk bölümü ile TV8 ekranlarında yayınlanacak dizi, yine bambaşka hikayeler ve etkileyici oyuncularla karşımıza çıkacak. Ünlü isimleri konuk oyuncu olarak alan dizinin 2. sezon ilk bölüm oyuncuları da belli oldu. Bu oyunculardan birisi de uzun süredir ekranlarda görmediğimiz Nihal Yalçın olacak.

994511.jpg

Okan Bayülgen'in Disko Kralı programında canlandırdığı farklı karakterle hayatımıza giren Nihal Yalçın, 2009 yılında rol aldığı Avrupa Yakası 6. sezonunda canlandırdığı Meryem karakteri ile ününe ün katmıştı. Avrupa Yakası, Yalan Dünya, Yol Ayrımı, Yeraltı ve Araf gibi oldukça başarılı dizi ve filmlerde yer alan Yalçın, dizilerden daha çok filmlerde rol almayı tercih etmiştir. En son başrollerini Aslı Enver ve Özcan Deniz'in paylaştığı İstanbullu Gelin dizinde izleyiciyle buluşmuştu.

Hayat verdiği karakteriyle birçok ödüle layık görülen Nihal Yalçın, 3 yıllık bir aradan sonra TV8'in reyting rekortmeni dizisi Kırmızı Oda ile seyirci karşısına çıkacak. Ancak dizide hangi karakteri canlandıracağı hakkında bir açıklama yapılmadı.

Kaynak: televizyongazetesi.com - Objektif Port