Kırgın Çiçekler dizisiyle ünlenen Gökçe Akyıldız 4 yıl sonra yeni diziyle ekrana dönüyor

Kırgın Çiçekler dizisinde Songül karakterine hayat veren Gökçe Akyıldız geri dönüyor! Üstelik bakın hangi TRT dizisiyle..

Kırgın Çiçekler dizisiyle ünlenen Gökçe Akyıldız 4 yıl sonra yeni diziyle ekrana dönüyor
Yayınlanma Tarihi : 24 Ağustos 2021 18:28

Gökçe Akyıldız uzun bir süredir ekrandan uzaktaydı. Yaklaşık 4 yıldır ekranda olmayan ünlü oyuncu yeni dizi teklifini kabul etti.

Kırgın Çiçekler dizisinde Songül karakterini canlandıran ünlü oyuncu oldukça iyi performansıyla çok sevilmişti. Ancak dizinin veda etmesinin ardından 4 yıldır teklifleri kabul etmiyordu. Setlere Gökçe Akyıldız'ın TRT dizisiyle geri döneceği duyuruldu..

Akif isimli dizis TRT'nin dijital platformunda yayınlanacak. Dizide Mehmet Akif Ersoy'un hayatı anlatılacak. Akif'in kızı Cemile karakterine hayat verecek olan Gökçe Akyıldız'ın ekrana yeniden dönecek olması hayranlarını çok sevindirdi.

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın iddiasına göre Cemile karakterine hayat verecek Gökçe Akyıldız'ın yer alacağı Akif dizisinde Fikret Kuşkan, Özge Borak ve Ertan Saban gibi ünlü isimlerde bulunuyor..

Gökçe Akyıldız kimdir?

gc3b6kc3a7e-akyc4b1ldc4b1zc4b1n-kc4b1rgc4b1n-c387ic3a7ekler-songc3bcl-burcu-nedir.jpg

Henüz 28 yaşında olan Gökçe Akyıldız 30 Ekim 1992 tarihinde Sinop'ta dünyaya gelmiştir. Çocukluk döneminden itibaren oyunculuk sektöründe yer alan güzel oyuncu çok sayıda dizi ve filmde rol almıştır. Kariyerine ilk adım attığı yıllarda ise ilginç bir detay ortaya çıkmaktadır. İlk reklam filmi bir siyasi partiye ait reklamdır.. Kırgın Çiçekler dizisinden sonra ekranda olmayan Gökçe Akyıldız TRT'nin çekeceği Akif dizisiyle tekrar setlere geri dönecektir..

Kaynak: Televizyongazetesi - Objektif Port - Birsen Altuntaş - TV100

İlgili Haberler