Kerem Bursin Geri Dönüyor Üstelik Ahmet Ümit'in Kitabındaki Karakteri Canlandıracak

Ünlü yazar Ahmet Ümit'in Aşk Köpekliktir kitabı filme uyarlanıyor ve başrolde de FOX Ekranlarında yayınlanan Sen Çal Kapımı adlı TV dizisinde yer alan Kerem Bursin olacak. İşte ayrıntılar...

Kerem Bursin Geri Dönüyor Üstelik Ahmet Ümit'in Kitabındaki Karakteri Canlandıracak
Yayınlanma Tarihi : 20 Ağustos 2021 17:55

Fox TV'de yayınlanan Sen Çal Kapımı dizisiyle ekranlara gelen Kerem Bursin'in yeni projesi belli oldu.

Başrollerini sevgilisi Hande Erçel ile paylaştığı Sen Çal Kapımı dizisinden sonra birçok projede yer alacağı iddia edilse de Kerem Bursin'in bir süre dinleneceği de konuşuluyordu. Ayrıca, dizi final yaptıktan sonra sevgilisi Hande Erçel'in oyunculuk ve dil eğitimi için Amerika'ya sevgilisi Kerem Bursin ile gidecekleri de gündemdeydi.

Kariyerinin zirvesinde olan yakışıklı oyuncu, geçtiğimiz günlerde Disney'in CEO'su Bob Chapek ile bir araya geldiği ve şirketin yayın kanalı Disney+'ın Türkiye'de yayına başlayacak Turkish Disney'in ilk projesinde de yer alacağı duyulmuştu.

Anca iddialara göre Kerem Bursin, Disney'in dizi projesinden önce karşımıza bambaşka bir rol ve projeyle çıkacak. Yakışıklı oyuncu ünlü polisiye roman yazarı Ahmet Ümit'in Aşk Köpekliktir adlı romanından uyarlanacak filmde yer alacak. Filmin çekimleri ise Mart 2022'de başlayacak.

Henüz oyuncu kadrosu açıklanmaya projenin yönetmenliğini Altan Dönmez yapacak. Dönmez, halen devam eden Sen Çal Kapımı dizisinde de yönetmenliğini yapıyor.

Ünlü yazar Ahmet Ümit'in milyonlarca satan Aşk Köpekliktir romanından uyarlanacak filmin romanda yer alan 10 farklı öykü ve aşk hikayelerinden hangisinin ve hangilerinin projeye dahil edileceği henüz bilinmiyor. Her bölümü oldukça etkili ve çarpıcı olan romanda aşkın on ayrı yüzü sergileniyor.

Kaynak: televizyongazetesi.com - Objektif Port

İlgili Haberler