Kanunsuz Topraklar Dizisindeki Davut'un Pek Bilinmeyen Hayatı! Herkes Şaşırdı

FOX TV ekranlarında yayınlanmaya başlayan Kanunsuz Topraklar dizisi adeta seyirciler tarafından çok sevilen bir dizi oldu. Dizinin başrol oyuncularından Uğur Güneş herkesin merak ettiği bir isim haline dönüştü. Peki kimdir bu Davut gerçek hayatta?

Kanunsuz Topraklar Dizisindeki Davut'un Pek Bilinmeyen Hayatı! Herkes Şaşırdı
Yayınlanma Tarihi : 18 Ekim 2021 15:36

Kanunsuz topraklar dizisi yayınlandığı ilk bölümde bile herkesi derinden etkilemeyi başardı. Madencilerin kuru ekmek ve elma ile karınlarını doyurması. Çok zor şartlarda çalışmaları.

Maden sahibinin büyük bir vicdansızlıkla maden su almaya başladığında işten kaytarmak istiyorlar diyerek kapıları açtırmayıp büyük bir felakete neden olması ve sonrasında yaşananlar...

Kuşkusuz dizideki her sahne yürekleri dağladı. Ancak en çok Davut'un yer aldığı sahneler yürekleri dağladı.

Kardeşi için düşmanının bile kapısına gitti. Düşmanı ise büyük bir vicdansızlıkla otomobilini vermedi.

Davut'a üstelik tokat atıp kapısına yardım için gelen bir genç adamı kovdu. Soğuk bir kış gününde vicdansızlık yapıp Davut'un ailesini evden kovdu. Bunlar yaşanırken Davut kardeşini eşek sırtında hastaneye ulaştırmak istedi ancak başaramadı ve kardeşi öldü.

İçi intikam ateşiyle yanan Davut bir yandan da aşka tutuşacak.. Gerek oyunculuğu gerek yakışıklılığıyla dikkat çeken Uğur Güneş şimdilerde herkesin çok merak ettiği bir isim haline dönüştü.

Peki Kimdir Uğur Güneş? Gelin tanıyalım

Uğur Güneş henüz 2021 itibariyle 33 yaşındadır. 10 Kasım 1987 tarihinde dünyaya gelen Uğur Güneş'in doğum yeri Ankara'dır. Ankara'da dünyaya gelen Uğur Güneş eğitimini de bu şehirde tamamlamıştır. 2011 yılında Yeniden Başla dizisinde Eray karakterine hayat veren Uğur Güneş sırasıyla bir çok dizide yer almıştır. Şeytan-ı Racim filminde de yer alan Uğur Güneş sonrasında da Urfalıyam Ezelden, Diriliş Ertuğrul, Seddülbahir 32 Saat ,İsimsizler ve Bir Zamanlar Çukurova dizilerinde oynamıştır. Şimdilerde ise asıl büyük çıkışını yaparak Kanunsuz topraklar dizisinde başrol olarak Davut karakterine hayat vermektedir.

Peki Davut kimdir?

FOX TV resmi internet sitesinde Davut hakkında da bilgiler veriliyor. Buna göre Davut kurtuluş savaşı kahramanı olan bir maden işçisi. İkisi erkek biri de henüz altı yaşında olan bir kız kardeşi bulunuyor. Anne ve babasıyla yoksul bir hayat süren Davut'un Babası Tahir ve Kardeşleri Celal ile Eyüp'te madencidir. Davut her zaman kalbinin sesine kulak veren ve ucunda ölüm olsa bile doğru bildiği yoldan şaşmayan güvenilir bir adam. Madende yaşanan kazada babası dahil 9 kişi hayatını kaybedince düzene karşı sesini yükseltmeye karar veren bir kahramandır Davut. Hikayede işte ondan sonra başlıyor..

Kanunsuz topraklar dizisi hangi gün yayınlanıyor?

Öte yandan 150 dakikalık bölümlerden oluşan Kanunsuz Topraklar dizisi Çarşamba günleri akşam 20.00'de yayınlanıyor.