Kanunsuz Topraklar dizisinde hiç beklenmedik gelişme! Herkes Şaşkın

Uğur Güneş, Necip Memili ve Esra Bilgiç’in başrollerinde bulunduğu FOX TV ekranlarında yayınlanan Kanunsuz Topraklar dizisinde ortalık fena karışıyor. Dizinin 4.bölümünde işler karışıyor

Kanunsuz Topraklar dizisinde hiç beklenmedik gelişme! Herkes Şaşkın
Yayınlanma Tarihi : 21 Ekim 2021 01:58

FOX TV'nin en iddialı dizilerinden biri olan Kanunsuz Topraklar dizisi yayınlandığı ilk üç bölümüyle seyirciyi yakından etkilemişti. Dizinin reytingleri beklenenden az gelse de hızla yükselen diziler arasında yer alıyor.

Uğur Güneş, Necip Memili ve Esra Bilgiç’in başrollerinde yer aldığı dizinin ilerleyen bölümlerde çok daha fazla büyük bir seyirci kitlesi elde etmesi bekleniyor..

Dizide Zonguldak'taki bir madenin işçileri ile maden patronu arasındaki hak arayışı işleniyor. Dizide Davut ve Gülfem karakteri daha çok ön plana çıkıyor. Başarılı bir işbirliği yürütülen dizide ise Esra Bilgiç ile Uğur Güneş iyi bir uyum sağladılar. Güzel enerjileriyle herkesin büyük beğenisini elde ettiler.

20.bölümüyle ekranda olan Kanunsuz Topraklar dizisinde ise oldukça hareketli sahneler vardı.

Davut , devletin silahlarını çalan Kasapoğlu için çalıştığından asılarak idam edilmek üzerine darağacına çıkarılıyor. Ancak hiç ummadığı biri son anda onun imdadına yetişerek onu ölümden kurtarıyor.

GÜLFEM SONUNDA BAŞARIYOR

Babasını ikna etmeyi başaran Gülfem ölen madencilerin eşlerini de ikna ederek onları madende çalışmaya ikna ediyor. Ancak Gülfem vermiş olduğu söz gereği dizide ahlaksız ve iğrenç bir adamı canlandıran Ali Gelik'le evlenmek zorunda kalıyor. Davut'tan beklediği ilgiyi de göremeyen Gülfem adeta büyük bir hayal kırıklığı yaşıyor.

Öte yandan Nişan gecesi Davut bu evliliği nasıl engelleyeceğini düşünürken Kasapoğlu'nun Ali'ye pusu kurduğunu ve nişan töreninden dönüşte de arabasını silahlarla tarayarak onu öldüreceğini öğreniyor... Ancak Kasapoğlu'nun bilmediği bir şey var. O arabada Gülfem'de var..

Oldukça hareketli sahnelerin yayınlandığı dizi 4.bölümüyle de sosyal medyada büyük bir yankı uyandırdı..

GÜLFEM VE DAVUT NE ZAMAN KAVUŞACAKLAR?

Davut'un annesinin Gülfem'i çok sevdiği ve gelin olarak görmek istediği yayınlanan son bölümde ortaya çıktı.

Davut her ne kadar kabul etmese de o da artık Gülfem'e aşık.

Şimdi seyircilerin en çok merak ettiği şey. Gülfem ve Davut'un ne zaman evleneceği.. Öyle ya dizi sonuçta bir aşk hikayesi ve mutlaka kavuşacaklar.

Babaları Malik buna engel olacak. Yavuz faktörü de var.. Fakat Davut ve Gülfem bir şekilde kaderin cilvesi midir bilinmez birbirlerine yakınlaşmaya başladılar. Davut büyük bir kahramanlık göstererek Gülfem'i Dağlar Padişah'ı Çolak'tan kurtarmıştı.

Ne olduysa ondan sonra oldu. Gülfem Davut'a adeta gönlünü kaptırdı. Davut'un hakkında Kevser'den de tüm bilgileri alan Gülfem artık Davut'a sırıl sıklam aşık.

Şimdi herkes 5.bölümde Kanunsuz Topraklar dizisinde neler yaşanacağını çok merak ediyor. Ancak bilinen bir gerçek var ki Kanunsuz topraklar dizisinde hikayenin bu denli hızlı ilerlemesi herkesi çok şaşırttı. Ve beklenen bir şey değildi..