Kanunsuz Topraklar Dizisinde Herkesi Şaşırtacak Ayrılık

FOX TV'nin Kanunsuz Topraklar dizisinde beklenmedik gelişmeler yaşanıyor. Senaristler işi iyice drama döktü..

Kanunsuz Topraklar Dizisinde Herkesi Şaşırtacak Ayrılık
Yayınlanma Tarihi : 30 Ekim 2021 00:03

FOX TV Kanunsuz Topraklar dizisiyle sezona iddialı bir giriş yapmıştı. Dizinin yüksek bütçeli bir dizi olmasına rağmen hikaye çok hızlı ilerlemeye başladı.

Maden emekçilerinin hikayesiyle başlayan dizi bir anda Gülfem ve Davut'un aşk hikayesine dönüştü.

Senaristler diziye dram katarak Celal'i bile ihanetçi bir katile dönüştürdü.

Dizide Behice'nin Kevser'e uyguladığı şiddete ise tepki yağdı. En büyük rezillik ise Fikriye'nin Ali Gedik'e giderek ablasının yerine takas usulü evlenmek istemesi oldu.

Ali Gedik'in kızı yaşındaki Fikriye üstelik soyunmayı da ihmal etmedi. Bu çirkin sahnelere seyirciler büyük tepki yağdırdı.

5.Bölümüyle ekrana gelen Kanunsuz Topraklar'ın final sahnesinde Celal'in Davut'a silah dayadığı görülüyor.

DAVUT ÖLMÜYOR

Öte yandan dizinin 6.bölümünden fragman geldi. Ve bu fragmana göre Davut ölmüyor. Ancak Davut'un nedeni bilinmeyen bir şekilde hapse atıldığı görülüyor.

Gülfem ise sahnenin birinde Ali Gedik'le görüşüyor. Bu görüntüler acaba Gülfem Davut'tan ayrılacak mı sorularının sorulmasına yol açtı. Böyle bir ayrılığın yaşanacak olması seyirciyi çileden çıkartabilir.

Senaristler anlaşılan bu iki aşığın buluşmasını bir ayrılıkla drama dökmek istiyor.

MALİK NEREYE GİDİYOR?

Dizideki bir başka detaysa Gülfem'in babası Malik'in bir mektup yazarak evden ayrılacak olması. Malik işlediği cinayet yüzünden kaçmış görünüyor. Ama nereye gittiği henüz bilinmiyor.

Ancak bilinen bir gerçek var ki bu kadar dram dizinin geleceğini derinden etkileyebilir. Yayınlandığı ilk bölümden itibaren dizinin reytingleri artması gerekir aksine düşüyor. Bunda hikayenin hızlı ilerlemesi gerekçe gösteriliyor.

Kanunsuz topraklar dizisinin 6.yeni bölümünden fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz