Kanunsuz Topraklar Dizisinde Beklenmedik Final. Seyirci Şaşkın

FOX TV ekranlarında yayınlanan Kanunsuz Topraklar dizisinin 4.bölümünde beklenmedik gelişmeler yaşandı. Final sahnesi herkesi şaşkına çevirmişti.

Kanunsuz Topraklar Dizisinde Beklenmedik Final. Seyirci Şaşkın
Yayınlanma Tarihi : 23 Ekim 2021 11:11

4 Bölümdür ekranda olan FOX TV'nin Kanunsuz Topraklar dizisi herkesin ilgisini çekmeyi başardı.

Reyting konusunda istenilen seviyeye gelmese de dizinin kemik bir hayran kitlesi oluştu. 4.Bölümde Gülfem Davut'u göl kenarında bekledi.

Davut geç kalınca da Gülfem gelmeyeceğini düşünerek Ali Gedik'in nişanlanma teklifini kabul etti.

Nişan gecesi Ali Gedik'e Kasapoğlu'nun adamları pusu kurdu. Ancak Ali Gedik'in aracı arıza yapınca Malik'in araçlarından birine bindi Ali Gedik ve Gülfem.

Kasapoğlu'nun adamları ise Ali Gedik'e ait olan aracı taradılar. Ancak araçta Ali Gedik yoktu. Onun yerine Malik'in şoförü vardı.

Bu yaşananlar karşısında Davut , Kasapoğlu'nun karşısına dikilerek masum bir adamı öldürdün diyerek rest çekti.

Kasapoğlu bu durum karşısında çılgına döndü. Ali Gedik'in adamı olmakla suçladı Davut'u.. Oysa Davut sevdiği kız için tedirgin olduğunu ve koştuğunu söyledi Kasapoğlu'na.. Kasapoğlu ise bu durum karşısında kurnazca bir plan yapmaya karar verdi.

4.Bölümün final sahnesinde ise beklenmedik bir gelişme yaşandı. Davut koştur koştur Gülfem'in evine gitti. Gülfem'i bahçede görünce de dudaklarına yapışarak onu öpmeye başladı. Malik o sırada konağa geldi ve bölüm sona erdi.

5.BÖLÜMDEN BİLGİLER GELDİ

Öte yandan dizinin 5.bölümüne ait fragmanda yayınlandı. Malik gördükleri karşısında şok olarak Davut'u tekme tokat kovaladı.

Gülfem'i bir odaya kilitledi..

5.Bölümde Kasapoğlu kurnazca planını devreye koyacak. Ali Gedik'ten intikam almak isteyen Kasapoğlu Gülfem'i kaçırdı.

Ali Gedik'le sonrasında bir lokantada buluşan Kasapoğlu adeta Ali Gedik'i çılgına çevirecek.

Ancak fragmanda bir ayrıntı vardı ki herkes şaşkına döndü.

Davut'un annesi Gülfem'in imam nikahının kıyılacağını söylüyor. Şimdi herkesin merak ettiği bir şey var. O nikah kiminle kıyılacak? Ali Gedik mi? Yoksa Davut'la mı?

Bir çok dikkatli yorumcuya göre o nikah Davut'la kıyılacak.. Kasapoğlu'da Davut'la arasını düzeltmek için Gülfem'i ona teslim edecek..

FOX TV ekranlarında yayınlanan Kanunsuz Topraklar dizisinin 5.bölümüne ait fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.