Kanal D'nin Yargı Dizisine Yeni Bir Usta Oyuncu Daha Dahil Oldu

TRT1 ekranlarında yayınlanan Ferhunde Hanımlar dizisiyle ünlenen Ayşenil Şamlıoğlu Kanal D ekranlarında yayınlanan Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz'in başrollerindeki Yargı dizisine dahil oldu..

Kanal D'nin Yargı Dizisine Yeni Bir Usta Oyuncu Daha Dahil Oldu
Yayınlanma Tarihi : 02 Kasım 2021 07:33

Ayşenil Şamlıoğlu Türkiye'nin çok sevdiği oyunculardan biri. Türkiye onu TRT1 ekranlarında yayınlanan Ferhunde Hanımlar dizisindeki dadı karakteriyle tanımıştı.

Ayşenil Şamlıoğlu son olarak Star TV ekranlarında yayınlanan Menajerimi Ara dizisinde rol almıştı.

Bugüne dek Jet Sosyete gibi efsane dizilerde de yer alan Ayşenil Şamlıoğlu bu kez yeni imajıyla Kanal D ekranlarında yayınlanan ve reyting konusunda zirveye oturan Yargı dizisinde rol almaya başladı.

Ayşenil Şamlıoğlu 'nun yeni bölümlerde olup olmayacağına ilişkin henüz net bir açıklama yapılmazken Yargı dizisinin hayranları Ayşenil Şamlıoğlu 'nun diziye dahil olmasından dolayı oldukça mutlu olduklarını dile getirdiler.

Ayşenil Şamlıoğlu'nun yeni imajı da sosyal medyada gündem olmayı başarırken Televizyon gazetesi adlı site de Ayşenil Şamlıoğlu'nun Yargı dizisine dahil olduğunu manşetten duyuran sitelerden biri oldu.

aysenilsamlioglu-yargi-1.jpg

65 yaşındaki Ayşenil Şamlıoğlu bugüne dek çok sayıda tiyatro oyununda da yer aldı. Başarısıyla ve performansıyla herkesin çok sevdiği oyunculardan biri olan Ayşenil Şamlıoğlu Yargı dizisinde bu kez Şahver Yengi karakteriyle seyirci karşısında olacak.

Şahver Yengi , Yargı dizisindeki Savcı Ilgaz ile azılı düşmanı Savcı Pars'ın hocası olarak dizide yer alacak.

Şahver Yengi'nin ayrıca Savcı Ilgaz'ın dedesi rolündeki Merdan'ın davasına bakan kişi olduğu da öğrenildi.

Pazar akşamları yayınlanan Yargı dizisinin yeni bölümü 7 Ekim 2021 tarihinde Akşam 20.00'de Kanal D ekranlarında yayınlanacak..