Kanal D'nin Yargı dizisinde bir ilk daha gerçekleşecek.

Kanal D ekranlarında yayınlanan Yargı dizisinde beklenmedik bir gelişme daha yaşanacak. Pazar akşamı yayınlanacak Yargı dizisinin yeni bölümünden ayrıntılar gelmeye başladı. TRT1'deki Teşkilat dizisini ezip geçen Yargı'da hareketli bir bölüm yaşanacak

Kanal D'nin Yargı dizisinde bir ilk daha gerçekleşecek.
Yayınlanma Tarihi : 06 Kasım 2021 15:31

Yargı dizisi hikayesiyle herkesi etkilemeyi başardı. Pazar akşamları TRT1 ekranlarında yayınlanan Teşkilat dizisiyle yarışan Yargı dizisi için her şey yolunda gidiyor. Reytingler konusunda oldukça iyi bir seviyede olan Yargı dizisi adeta Teşkilat dizisinin zirveye oturmasına engel oluyor.

Yayınlanan son bölümde Ceylin ve Ilgaz'ın nikahı herkesi şaşkına çevirmişti. Yeni bölümde ise sıradan bir tesadüfle başlayan arkadaşlığın bir aşka dönüşmesine tanıklık edeceğiz: Yargı dizisinin yeni bölümünce Ceylin ve Ilgaz arasında duygusal yakınlaşma başlayacak.

Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu'nun AŞK101 dizisindeki başarılı uyumu Yargı dizisinde de tüm hızıyla devam ediyor.

Ilgaz giderek Ceylin'i merak etmeye başlar. Ceylin için meraklanır. Ceylin ise Engin ile yüzleşmeye gitmiştir. Ilgaz tüm hız ofise giderken kötü bir sürprizle karşılaşacaktır. Engin çoktan kaçmış. Ceylin ise baygın yatmaktadır..

Yargı dizisinin 8.bölümüne ait fragman yayınlandı. Ilgaz adeta deliye dönmüş halde. Ceylin'in hayatını tehlikeye atarak Engin'le yüzleşmeye gitmesine çok sinirlendi..

7 Kasım 2021 tarihinde saat 20.00'de Kanal D ekranında yayınlanacak olan Yargı dizisindeki en dikkat çekici sahne ise Zafer'in ölümü olacak.

Metin amir oğlu Ilgaz'dan gizli bir şekilde Çınar'ı kurtarmak uğruna Zafer'i yok edecek.. 7 Kasım 2021 pazar akşamı yayınlanacak olan Yargı Dizisinin yeni bölümünden fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz