Kanal D’nin Yargı dizisinde beklenmedik bir şey yaşanacak.. büyük sürpriz geliyor!

Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu'nun başrollerindeki Kanal D ekranlarında yayınlanan ve en iddialı dizilerden biri olarak gösterilen Yargı dizisinde işler tümden karışıyor. Dizinin yeni bölümünden ilk ipuçları da gelmeye başladı.

Kanal D’nin Yargı dizisinde beklenmedik bir şey yaşanacak.. büyük sürpriz geliyor!
Yayınlanma Tarihi : 16 Ekim 2021 16:45

Yargı dizisinin yeni bölümünde beklenmedik çok önemli gelişmeler sahnelenecek. Katilin kim olduğunun ortaya çıkması artık an meselesi. Yeni bölümden yayınlanan ilk görüntülerde ise büyük bir kavga çıktığı görülüyor.

Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu ikilisinin büyük bir başarı performansı sergilediği Yargı dizisinde neler olacağı seyirciler tarafından çok merak ediliyor.

Ay Yapımın en iddialı dizilerinden biri olarak gösterilen Yargı'nın yeni fragmanında heyecan deyim yerindeyse zirveye taşındı.

Katilin açıklanacağı bölümdeki sürpriz gelişmeler izleyicilere nefes kesici sahneler sunacak. Öte yandan başrol oyuncularından Pınar Deniz konuyla ilgili sosyal medya hesabından yaptığı bir açıklamada bu bölümün çok önemli olduğunun altını çizmişti.

Televizyon gazetesinin derlemesine göre dizide dönüm noktası bu bölüm olacak. Diğer bölümlerde hatırlarsınız Çınar'a diş bilemiş cezaevinde sapık bir adam vardı. O adam bu bölümde amacına ulaşıyor.

Ailesi tarafından yalnız bırakılan Ceylin , Savcı Ilgaz'a isyan ederken Ilgaz'ın kardeşi Çınar ise cezaevinde bıçaklanıyor. Hastaneye kaldırılan Çınar'ın durumu ise kritik. Yaşanan bu olaydan ötürü Ilgaz ise meslektaşı olan Savcı Pars'ı sorumlu tutuyor.

METİN AMİR AĞLIYOR

Öte yandan olayın başından itibaren oğluna sahip çıkmayan Metin amir ise gözyaşları içerisinde Çınar'a bir şey olursa kendimi asla affetmem sözleriyle gözyaşı döküyor.

Yeni bölümde Kaya ailesini çok zor günler bekliyor.. Sema Ergenekon tarafından senaryosu yazılan Yargı dizisinin yönetmen koltuğunda Ali Bilgin oturuyor. Her pazar akşamı saat 20.00'da Kanal D ekranlarında yayınlanan Yargı dizisi ülkenin en çok izlenen dizileri arasında yer alıyor.

Dizide işlenen Yargı konusu ve Yargı üzerindeki aksaklıklar aynı zamanda Ilgaz ve Ceylin'i buluşturan kadere bağlı olaylar seyirciyi adeta derinden etkiliyor.

Alanında rakipsiz olan Yargı dizisinin kadrosu ise gerçekten göz kamaştırıyor. Birbirinden ünlü ve usta isimlerin yer aldığı Yargı dizisi henüz 4 bölümdür ekranda olmasına rağmen zirveye oturmayı başardı.

Dizinin 5.bölümüne ait fragmanın 2.kısmı da yayınlandı. İşte Kanal D ekranlarında yayınlanacak Yargı dizisinin 5.bölümünden ilk sahneler