Kanal D'nin Yargı Dizisinde Başrol olmamasına rağmen en sevilen karakter

Kanal D ekranlarında yayınlana Yargı dizisi yoluna tüm hızıyla devam ediyor. Pınar Deniz ile Kaan Urgancıoğlu’nun başrollerindeki dizide başrol olmamasına rağmen çok sevilen bir karakter var. Üstelik o oyuncu Show TV'deki Çukur dizisinde de vardı.

Kanal D'nin Yargı Dizisinde Başrol olmamasına rağmen en sevilen karakter
Yayınlanma Tarihi : 08 Kasım 2021 16:11

Kanal D'de yayınlanan Yargı dizisi dün yine fırtınalar estirdi. Yekta'nın pis oyunu sonunda ortaya çıktı. Zafer'in öldüğü ve diziden ayrıldığı da belli oldu.

Ancak en çok dikkat çeken ise Yekta'nın ve oğlu Engin'in kirli planlarının ortaya çıkması oldu.

Savcı Pars adeta performansıyla herkesi büyüledi. Aramadaki tavırları ve olayın üzerine gitmesi Ceylin'i de şaşırtırken Ilgaz aslında Pars'ın güvenilir ve başarılı bir savcı olduğuna dikkat çekti.

Daha önce Çukur dizisinde de yer alan Mehmet Yılmaz Ak şimdilerde Yargı dizisinde Savcı Pars karakterine hayat veriyor.

Ceylin'e aşıkta olan Pars aynı zamanda Ilgaz'ı da en büyük rakiplerinden biri olarak görüyor. Bir önceki bölümlerde dedikoducu bir karakter olarak yansıtılan Pars bu bölümde çok daha başarılı ve uyumlu bir karakter olarak yansıtıldı.

Özellikle Engin ve Yekta'yı ifade sırasında terleten Pars ne denli başarılı bir performans sergilediğini bir kez daha göstermiş oldu.

Mehmet Yılmaz Ak oyunculuk yeteneğini gerek mimikleri gerekse ses tonuyla gerçekten de konuşturuyor.

Bu başarı Televizyon gazetesinin bile dikkatini çekerek Savcı Pars karakteriyle ilgili övgü dolu bir haber yayınlandı. Yayınlanan haberde Pars'ın iyiden iyiye çok sevilen bir karakter olduğuna dikkat çekildi.

Sosyal medyadaki yorumlara bakıldığında Pars'ın başarısını takdir edenlerin sayısının arttığı görülüyor.