Kanal D'nin Yargı dizisinde Ana karakter diziye veda etti

Kanal D ekranlarında Yayınlanan Yargı dizisinde beklenmedik veda. Dizinin ana karakterlerinden olan usta oyuncu diziye yeni bölümde veda ediyor.. Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz'de bu vedaya çok şaşırdı.

Kanal D'nin Yargı dizisinde Ana karakter diziye veda etti
Yayınlanma Tarihi : 03 Kasım 2021 01:54

Kanal D ekranlarında yayınlanan Yargı dizisi efsane bir bölümle yine ekrana gelmeye hazırlanıyor. Dizinin yayınlanan son bölümünde Zafer ve Çınar karakterinin boğuşma sahneleri yer almıştı.

Sonrasında eve gelen Çınar babası Metin amire Zafer'i öldürdüğünü ve onu koruması gerektiğini söylemişti.

Aslında burada suçlu olan Çınar değil Zafer'in bizzat kendisiydi. Çınar'ı kaçırmakla kalmayıp ona işkence yapmaya çalışmıştı.

Son bölüm heyecan dolu sahnelerle biterken yayınlanacak yeni bölümde ise Sonunda Engin karakteri hakim karşısına çıkıyor.

Yekta ise bu durum karşısında sudan çıkmış balığa dönmüş durumda.

Dizideki en bomba sahne ise Zafer'le ilgili olan sahne:

bir-aile-hikayesi-sakir-ali-seckiner-alici-kimdir.jpg

Yargı dizisine ait yayınlanan 8.bölüm fragmanındaki görüntülere göre Ceylin'in babası Zafer bizzat Metin amir tarafından yok edilecek. Çöp poşeti içerisine ölmüş cesedini koyan Metin amir onu yakarak yok edecek.

Yargı dizisinde Zafer karakterine Ali Seçkiner Alıcı hayat veriyordu. 1965 doğumlu olan Ali Seçkiner Alıcı 1993 senesinden itibaren sinema ve dizilerde yer alan usta isimlerdendi.

7 bölüm boyunca Yargı dizisinde rol alan Ali Seçkiner Alıcı diziye ölerek veda etti. Şimdi herkes bu cinayetin ortaya çıkıp çıkmayacağını merak ediyor.

Zira Zafer ve Çınar'ın binmiş oldukları bir dolmuşta görüntüleri var.