Kanal D’nin Üç Kız Kardeş dizisinde dizi başlamadan bir ilk yaşandı

İclal Aydın’ın Üç Kız kardeş romanından uyarlanan Kanal D'nin Üç Kız kardeş dizisinde beklenmedik bir gelişme yaşanacak. Yaşanan bu değişiklik seyircileri şaşırtacak.

Kanal D’nin Üç Kız Kardeş dizisinde dizi başlamadan bir ilk yaşandı
Yayınlanma Tarihi : 08 Kasım 2021 19:12

İclal Aydın'ın Üç Kız kardeş eserinden uyarlanan Üç Kız Kardeş isimli dizinin tüm hazırlıkları sürüyor.

Dizide İclal Aydın'ın da oyuncu olacağı öne sürülmüş ve bu iddia yalanlamamıştı. Son dönemdeki dizileriyle dikkat çeken Kanal D tıpkı Yargı dizisindeki başarıyı Üç Kız kardeş dizisiyle elde etmek istiyor. Dizi güçlü bir hikayeye sahip olduğu kadar güçlü bir kadroya da sahip.

Dizinin hazırlıkları devam ederken beklenmedik bir değişiklik yaşandı. Süreç Film tarafından çekilecek olan Üç Kız kardeş dizisinin yönetmeni değiştirildi.

TV100 Ekibinde yer alan Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre ödüllü yönetmen Emre Kavuk ile bir anlaşma sağladığı belirtiliyordu..

Üç kız kardeş isimli dizinin yeni yönetmeni ise Eda Teksöz oldu. Dizi Ayvalık'ta çekilecek..

Üç Kız kardeş dizisinin yayın tarihi ise Ocak 2022 olarak düşünüldü..

İclal Aydın'ın dizide ise 3 kız kardeşin annesi rolüne hayat vereceği öğrenildi. Canlandıracağı karakterin adı ise Nesime olacak..

Oyuncu seçiminin de devam ettiği öğrenilirken 3 kız kardeş dizisinde oldukça usta isimlerin yer alması bekleniyor.. Gelişmeleri derleyen Televizyon gazetesi ayrıca dizinin senaristlerinin de belli olduğunu duyurdu.

Buna göre Üç Kız kardeş dizisinin senaryosunu Erkan Birgören ile Betül Yağsağan yazacak..