Kanal D'nin Sadakatsiz Dizisinde Beklenmedik Yeni Değişiklik

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve başrollerinde Cansu Dere, Caner Cindoruk, Melis Sezen ve Berkay Ateş'in yer aldığı Sadakatsiz dizisinde herkesi şaşkına çeviren bir değişiklik yaşanacak. İşte ayrıntılar...

Kanal D'nin Sadakatsiz Dizisinde Beklenmedik Yeni Değişiklik
Yayınlanma Tarihi : 27 Ekim 2021 19:50

Kanal D'nin Çarşamba akşamları ekranlara gelen reyting rekortmeni dizisi Sadakatsiz'de beklenmedik gelişmeler yaşanacak.

Başrollerinde Cansu Dere, Melis Sezen ve Caner Cindoruk'un yer aldığı diziye ikinci sezonda yeni bir isim katıldı. Aras karakteri ile diziye giriş yapan Berkay Ateş, karakteri ve hikayeye dahil oluşu ile adeta seyircinin heyecanını artırdı. Dizinin hikayesinde yeniliğe yol açan Aras karakteri hem çok sevildi hem de tutuldu.

Asya ve Aras'ın yakınlaşması dizide büyük bir değişikliğe neden olacak. Artık hikayede fantezi ve romantizm öne gibi duruyor.

Sadakatsiz 36. bölümü ile 28 Ekim Çarşamba akşamı Kanal D ekranlarında yayınlanacak. Yeni bölüm fragmanında ise çok çarpıcı sahneler yer aldı. Dizinin yeni karakteri Ara ve Asya'nın yakınlaşması şimdiden heyecan uyandırdı.

Bu akşam 36. bölümü ile ekranlara gelecek Sadakatsiz'in yeni bölüm ikinci fragmanında, Asya ve Aras'ın samimi sahneleri yer aldı. Asya ve Aras'ın yakınlaşması ve mutlulukları Volkan'ın çıldırtır. Asya ise Aras'tan tek bir şey ister. O da Aras'ın kendisinden hiçbir şey saklamamasıdır. Aras, bu konuda söz verir. Volkan'ın yeni aşka yelken açan Aras ve Asya'ya tepkisi çok büyük olacak.

Asya'nın Aras ile birlikte Volkan'ın da aralarında olduğu aile üyeleri ile birlikte yemeğe gelmesi işleri oldukça karıştıracak.

Bakalım bu akşam yayınlanacak yeni bölümde Sadakatsiz izleyicilerini neler bekliyor olacak.

Kaynak: televizyongazetesi.com - Objektif Port