Kanal D'nin Kraliçe dizisine yeni oyuncu! Transfer anlaşması tamam

Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu ile Feyyaz Şerifoğlu ve Burcu Biricik'in başrollerindeki Camdaki Kız ile Yargı dizisi finale hazırlanırken Kraliçe dizisi 22 Mart Çarşamba günü ilk bölümüyle Kanal D'de seyirciyle buluşacak.

Kanal D'nin Kraliçe dizisine yeni oyuncu! Transfer anlaşması tamam
Yayınlanma Tarihi : 20 Mart 2023 18:06

Kanal D yeni dizisi bombasını patlattı. Kanal D ekranlarında ses getirecek bir dizi başlayacak. Yargı ve Camdaki Kız dizileri için sona gelindi. Her iki dizinin haziran başında final yaparak ekrana veda etmesi bekleniyor.

YENİ DİZİ MERAKLA BEKLENİYOR

Kanal D ekranlarında başlayacak yeni dizi ise şimdiden büyük merak konusu olmuş durumda. Gazeteci Birsen Altuntaş tarafından yayınlanan özel bir haberde yeni diziyle ilgili detaylar paylaşıldı.

Kraliçe dizisi 22 Mart Çarşamba günü ilk bölümüyle seyirciyle buluşacak.

KRALİÇE DİZİSİNE BİR OYUNCU DAHA KATILDI

“Kraliçe” dizisi bu çarşamba seyirciyle buluşacak. Kanal D’nin Mednova imzalı iddialı dizisi, fenomen “Queen Sugar” projesinden uyarlandı. Burcu Özberk, Gökhan Alkan, Selin Şekerci ve Özgün Karaman’ın başlıca rollerini paylaştığı dizinin ana kadrosuna yeni bir isim katıldı.

111111112.png

Cevdet Mercan’ın yönettiği dizinin ekibine genç yetenek Mert Tezişçi katıldı. Tezişçi dizinin Ateş’i Gökhan Alkan’ın en yakın arkadaşı ve takımın menajeri Samet karakterine hayat veriyor. Dizi ülkenin en ünlü basketbolcularından Ateş Akça’nın adının büyük bir skandala karışması sonucu eşinin hayatının alt üst olmasını konu alıyor.

OYUNCU SEÇİMLERİ SÜRÜYOR

Objektif Port'un edindiği bilgilere göre Kraliçe dizisi için oyuncu seçimleri de devam ediyor. Dizinin kadrosunda genç yetenekler yer alacak ve Kraliçe dizisi 2023 yılının en çok ses getiren dizisi olacak. Kanal D yönetimi Kraliçe dizisi için dev bütçeler ayırmış durumda.