Kanal D'nin en iddialı dizisiydi. Camdaki Kız'da beklenmedik karar

Kanal D ekranlarında yayınlanan Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu'nun başrollerindeki dizide beklenmedik bir gelişme yaşandı. Alınan karar doğrultusunda Diziye yeni oyuncu transferi yapıldı..

Kanal D'nin en iddialı dizisiydi. Camdaki Kız'da beklenmedik karar
Yayınlanma Tarihi : 14 Kasım 2021 22:18

Kanal D ekranlarında yayınlanan Camdaki Kız yayınlandığı ilk günden itibaren reyting rekorları kırıyor.

Dizinin hemen hemen her bölümde tüm kategorilerde birinciliğe oturması Kanal D ve yapım şirketini de harekete geçirdi.

Dizinin popülerliğini daha da artırmak isteyen Camdaki Kız dizisinin perde arkasındaki yöneticiler yeni bir karar aldılar.

Kanal D'nin en iddialı dizilerinden biri olan Camdaki Kız dizisine yeni oyuncular dahil edilecek. Hikayede beklenmedik bir şekilde değişiklikler yaşanacak.

Bu kapsamda da diziye ilk transfer de gerçekleşmiş durumda. Ayrıca oyuncu transferlerinin de devamının geleceği konuşuluyor. Sedat babası Rafet'in ona kurduğu tuzak sonrası Londra'ya gidemezken Nalan ile birlikte eve geri dönüyor. Ancak Nalan tesadüf eseri Sedat'ın telefonuna bakarken Cana'nın aramasına tanık olacak.

Ancak dizinin yeni bölümünde herkesi şaşkına çevirecek bir gelişme yaşandı. Bugüne dek Muzo'nun sevgilisi olmadığını sanıyorduk. Ancak bir sevgilisinin olduğu ortaya çıktı. Üstelik bu kız Nalan'a da çok benziyor.

15 yıl boyunca Kanal D ekranlarında yayınlanan Arka Sokaklar Dizisinde yer alan Yüsra Geyik bundan böyle Camdaki Kız dizisinde performansını sergileyecek.

Yeniçağ'ın da geçtiği habere göre Yüsra Geyik Camdaki Kız dizisinde Enis Arıkan'ın canlandırdığı Muzo karakterinin sevgilisi olacak.

141120211206083037999.jpg

Son olarak Camdaki Kız dizisine Hayri karakteri olacak Cihangir Ceyhan katılmıştı. Şimdilerde ise Cihangir Ceyhan'ın eşi olarak diziye girecek ismi herkes merak ediyor. Türkan karakteri olarak diziye dahil olması beklenen kişinin Alişan'ın eşi Buse Varol olduğuna yönelik iddialar da var. Ancak bu iddia henüz doğrulanmış değil.

Fakat bilinen bir gerçek var ki her hafta reyting rekorları kıran Camdaki Kız dizisindeki bu karar tek bir şeyi ifade ediyor. O da Camdaki Kız dizisi final yapana dek zirveden inmek istemiyor. Reyting konusunda da birinciliği kimseye kaptırmamak için gerek hikayede gerekse oyuncu kadrosunda yeni değişikliklerin yaşanması bekleniyor.

Camdaki kız dizisinin 20.bölümü 18 Kasım 2021 Perşembe Akşamı saat 20.00'de Kanal D ekranlarında yayında olacak.

İlgili Haberler