Kanal D'nin Camdaki Kız dizisine yeni oyuncu. Hayri'nin eşi belli oldu

Kanal D ekranlarında yayınlanan Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu'nun başrollerindeki Camdaki Kız dizisinde yer alan Hayri karakterinin eşi merak ediliyordu. Dizide 'Türkan' karakteri olarak Buse Varol'un giriş yapacağı belirtiliyor..

Kanal D'nin Camdaki Kız dizisine yeni oyuncu. Hayri'nin eşi belli oldu
Yayınlanma Tarihi : 10 Kasım 2021 23:35

Kanal D ekranlarında yayınlanan Camdaki Kız dizisinde 2.sezon büyük heyecanıyla devam ediyor.

Hayri karakteri diziye yeni giriş yaptı. Nalan karakteriyle aşk yaşaması bekleniyor. Ancak Hayri evli..

Haftalardır Hayri karakterinin eşi merak ediliyordu. Camdaki Kız dizisinde Hayri karakterine Cihangir Ceyhan hayat veriyor. Şimdi eşi Türkan karakterinin kim olacağı da belli oldu.

Mynet tarafından geçilen haberde Burcu Biricik, Feyyaz Şerifoğlu, Devrim Yakut, Nur Sürer, Hande Ataizi, Hamza Yazıcı ve Selma Ergeç gibi ünlü isimlerin kadrosunda yer aldığı diziye şarkıcı Alişan'ın eşi Buse Varol'da dahil oluyor.

Buse Varol cephesinden de açıklama geldi. Dizinin adını söylemeyen Buse Varol geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada "Yeniden bir diziyle anlaştım. İnşallah aralık ayında başlayacağım. O yüzden Instagram'ımda bir temizlik yaptım kendimce. Sadece kendi fotoğraflarım olsun işle ilgili şeyler paylaşayım diye" ifadelerine yer vermişti..

13489371-728xauto.jpg

Camdaki Kız dizisine dahil olduğu düşünülen Buse Varol'un Aralık ayında setlere döneceği duyurulurken Aralık ayının 2.haftasında yayınlanacak bölümde Camdaki Kız dizisinde yer alması bekleniyor.

Dizinin son bölümünde Burcu Biricik'in hayat verdiği Nalan karakteri Konaktan ayrılmış ve annesi Feride'nin evine geri dönmüştü.

Bu durumu gören Hayri ise Nalan'ın peşine düşecek onun kalbini çalmaya çalışacak.

Sedat'ın terk etmesiyle büyük bir depresyona giren Nalan'ın kendini evli olan Hayri'nin kollarına atması bekleniyor.

Camdaki Kız dizisinde asıl hikaye anlaşılan Aralık ayında başlamış olacak..

Camdaki Kız dizisi yeni bölümüyle yarın ( 11 Kasım 2021 ) Saat 20.00'de Kanal D ekranlarında yayında olacak.