Kanal D'nin Camdaki Kız Dizisinde Rezilliği Normal Gösterdiler! Tepki Yağdı

Kanal D ekranlarındaki Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu'nun başrollerinde yer aldığı Camdaki Kız dizisi yeni bölümüyle yayındaydı. Dizideki bir çok rezillik normal gösterildi..

Kanal D'nin Camdaki Kız Dizisinde Rezilliği Normal Gösterdiler! Tepki Yağdı
Yayınlanma Tarihi : 15 Ekim 2021 17:12

Nalan ve Sedat ailesinin orman içerisindeki çiftlik oteline gitmişti. Yeni bölümde neredeyse toplamda 15 dakikadan fazla sahne bakışmayla geçti. Diyalogsuz bakışma sahneleri...

Anlaşılan senaristler diyalog zorluğu çekmiş ki izleyiciyi çileden çıkaran bu hataları tekrar ettiler.

Bir başka rezillik ise Hayri karakteri...

Dizide sözde namuslu Anadolu çocuğu olarak gösterilen bu karakter Nalan'ı gizlice dikizliyor. Ormanda aptal aptal sırıtarak onu takip ediyor.

Bu da yetmezmiş gibi fırsattan yararlanarak Nalan düşünce kucağına alarak onu otele kadar getiriyor.

Yetmiyor yanı başından ayrılmayıp ayağına buz koyuyor!

Başka bir rezillik ise Nalan annesinin evindeyken yaşanıyor. Hayri ve Sedat normalde otele dönmüşlerdi. Sedat arabamı bırak işine diyerek Hayri'yi başından gönderiyor.

Hayri'nin yaptığı iş ise Nalan'ın annesinin evinin önüne geri dönerek Nalan'ı beklemek oluyor. Çıkışta da güya Nalan hanım taksiyle filan uğraşmasın diye geri geldim diyerek sözde iyi bir adam profili çiziyor.

Oysa kadına uygulanan tacizin resmen normalmiş gibi gösterilmesinden başka bir şey değil bu hareket.

Adam resmen kadını taciz ediyor ve bir sapık gibi peşini bırakmıyor.

Sözde namusuna düşkün bir karakter olarak yansıtılan Nalan ise bu rezilliğe karşı tek bir kelime etmiyor.

Ancak annesi Feride bu durum karşısında epey bir sinirlendi.. Kapıyı kapatırken ki surat ifadesi de bunun en büyük göstergesiydi.

Cana ve Sedat'ın rezillikleri neyse ki bu bölümde ekrana yansımadı. Geçtiğimiz bölüm yaşanan rezilliklere tepki yağmıştı. Anlaşılan eleştiriler dikkate alınmış ve ikiliye abuk sabuk sahneler yazılmamış.

Enis Arıkan'ın canlandırdığı Muzo karakteriyle de aptal yerine koydular.

Bir başka rezalet ise Muzo karakteriyle ilgili. Bu karakter evin dört bir yanını dikizliyor ve evde ne var ne yoksa her şeyi biliyor.

Yani Hayri karakterinden haberinin olmaması imkansız. Hayri ile bir merdiven başında karşılaşıyorlar ve dertleşiyorlar.

Hadi Hayri'nin onu tanımaması normal.. Ancak Muzo'nun onu tanımıyor olması imkansız.. Seyirciyi aptal yerine koydukları bir 5 dakikalık sahne izlettirdikleri açıkça ortada..

Tüm bu saçmalıklara rağmen Camdaki Kız dizisi zirvedeki yerini ise koruyor. Dün yayınlanan 15. bölümüyle Camdaki Kız dizisi yine izlenme rekorları kırdı.

Ancak bu böyle gitmez. Bir kaç bölüm daha bu saçmalıklar olursa dizinin reytingleri çakılmaya başlar ve dizi bir bakmışsınız final yapmış..