Kanal D'nin Camdaki Kız Dizisinde Peş Peşe Ayrılıklar

Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu'nun başrollerinde yer aldığı Kanal D'nin Camdaki Kız dizisinde beklenmedik ayrılıklar yaşanacak. Yeni bölümle ilgili fragmanda geldi.

Kanal D'nin Camdaki Kız Dizisinde Peş Peşe Ayrılıklar
Yayınlanma Tarihi : 31 Ekim 2021 01:27

Yayınlandığı her bölümüyle fırtınalar estiren Camdaki Kız dizisi yine kaos dolu bir bölümle ekrana gelmeye hazırlanıyor. Dizide yaşanacak gelişmeler her şeyi alt üst edecek türden oldu.

Perşembe akşamları ekrana gelen Camdaki Kız dizisi reyting konusunda birinciliğe devam ederken dizide de beklenmedik gelişmeler yaşanıyor.

17 bölümdür ekranda olan Camdaki Kız dizisinde hikaye hiç kimsenin tahmin edemediği bir noktaya doğru gidiyor.

Dizinin her sahnesi ayrı bir olay oluyor ve seyirciler büyük bir ilgiyle takip ediyor..

18.bölüme ait bilgiler de gelmeye başladı. Sedat tüm hisselerini Cavit'e satarak büyük bir çatlak yaratacak. Aile temelinden sarsılırken sadece Sedat değil evi ablası Selen'de terk edecek..

İki ayrılık yaşayan Koroğlu ailesi büyük bir darbe yiyecek. Selen'in ayrılığı Nalan başta olmak üzere Gülcihan'a bile şok yaşatacak. Koroğlu ailesindeki deprem Feride'yi de harekete geçirecek.

Camdaki Kız dizisinin 18.bölümüne ait fragmanda yayınlandı. İyi reytingler elde eden Kanal D Camdaki Kız dizisiyle yine büyük rekorlar elde edecek.

SEDAT BULUNAMIYOR

Dizinin yeni bölümünde Sedat ortadan kaybolacak ve aileler karşı karşıya gelecek. Selenle babası arasında da fikir ayrılığı iyiden iyiye kızışacak.

Koroğlu ailesi büyük bir yıkım yaşayacak ve Sedat ile Selen evden ayrılacak. Bunun akabinde ise Nalan bir türlü Sedat'a ulaşamayacak. Sedat ise oldukça büyük bir çıkmazın içerisine girecek. Koroğlu ailesi dağılmanın eşiğine kavuşacak.

Muzaffer ise ailenin gitmek isteyip de bir türlü gidemeyen üyesi olarak evde babasının dibinde olmaya devam edecek.

Camdaki Kız yeni bölümüyle 4 Kasım 2021 Perşembe akşamı saat 20.00'da Kanal D ekranlarında yayınlanacak..

Öte yandan Televizyon gazetesinin derlemesine göre dizinin yeni bölümüne ait 2. fragmanda geldi. CAMDAKİ KIZ DİZİSİNİN İŞTE 18.BÖLÜM 2.FRAGMANI