Kanal D'nin Camdaki Kız Dizisinde , Erkan Kolçak Köstendil şoku!

Kanal D ekranlarında yayınlanan TV dizisi Camdaki Kız yeni sezona başlarken Hayri karakteri çok merak ediliyor. Dizide şaşırtan bir Erkan Kolçak Köstendil depremi yaşandı..

Kanal D'nin Camdaki Kız Dizisinde , Erkan Kolçak Köstendil şoku!
Yayınlanma Tarihi : 18 Eylül 2021 14:37

Tüm beklentiye rağmen Camdaki Kız dizisinin yeni sezonun yayınlanan ilk iki bölümünde Hayri karakteri yine ortaya çıkmadı.

Bir gecekondu semtinde oturan Hayri oldukça varoş tavırlarıyla izleyenleri şaşkına çevirdi. Yüzü bir türlü görünmedi.

Ancak Hayri'nin sapkınlığı ekran başındakileri çileden çıkardı.

Nalan'ın üzerine örttüğü örtüyü çantasına koyup evine götüren Hayri alçakça bir tavır sergileyerek evli bir kadının örtüsünü okşayarak izleyicileri çileden çıkardı.

Kanal D ekranlarında yayınlanan Camdaki Kız dizisi böylesine bir ahlaksızlığı ekran başına getirirken herkesin merak ettiği bir şey vardı. Kim bu diziye dahil olacak kötü adam Hayri?

Kötü diyoruz çünkü adam evli.. Üstelik çocukları da var. Ve Nalan'ı Kuma olarak kaçıracak.. Bununla da kalmayacak başka bir kadınla daha aşk yaşayacak..

Böylelikle Nalan iki kadının birden arasında kalacak. Cana'dan dolayı Sedat'tan kaçan Nalan'ın düştüğü durum işte bu olacak..

Herkesin kafasını allak bullak eden gelişme ise Hayri'yi canlandıracak oyuncu. Bir süre Çukur Dizisinin final yapmasıyla ekrana veda eden Erkan Kolçak Köstendil'in diziye dahil olacağı söylenmişti.

Televizyon gazetesi o gelişmeleri derledi buna göre: Erkan Kolçak Köstendil, Çukur dizisi yorgunluğu ve oğlu ile vakit geçirmek istemesinin de etkisiyle rolü kabul etmedi. Ünlü oyuncu belki de kariyerindeki en önemli rollerden birisini kaçırmış olabilir.

395.jpg

Erkan Kolçak Köstendil'in kabul etmediği kötü adam Hayri rolünü kabul eden ismin ise Cihangir Ceyhan olduğu söyleniyor.

Açıkçası bu konuda da henüz netleşmiş bir şey olmasa da TV100 Ekibinden Birsen Altuntaş söz konusu iddiasında ısrarcı.

Şimdilerde adının yaka kartı Hayri konulduğu karakterin yakın zamanda diziye dahil olması ve bir anda her şeyi alt üst etmesi bekleniyor...