Kanal D'nin Camdaki Kız Dizisi Yine Bir İlki Daha Gerçekleştirdi

Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu'nun başrollerindeki Camdaki Kız dizisi bu sezon yine bir ilke imza attı. Kanal D'nin adeta yüzünü güldürdü.

Kanal D'nin Camdaki Kız Dizisi Yine Bir İlki Daha Gerçekleştirdi
Yayınlanma Tarihi : 19 Kasım 2021 19:15

Başrollerinde Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu'nun yer aldığı Kanal D'nin reyting rekortmeni dizisi Camdaki Kız, kanalın yüzünü güldürmeye devam ediyor.

Gülseren Budayıcıoğlu'nun aynı isimli kitabından ve yaşanmış bir olayı anlatan dizi, hem oyunculuk hem de senaryo açısından seyirciyi ve kanalı memnun etmeyi sürdürüyor.

Geçtiğimiz sezona geç başlayan dizi, 8. bölümde sezona veda etmişti. Adeta tadı damağımızda kalan ilk sezonun devamı git gide daha da heyecanlı olmaya başladı. Geçtiğimiz gün 20. bölümü ile ekrana gelen Camdaki Kız, tüm kategorilerde birincilik elde etti. Oyuncu kadrosu ve hikayenin yanı sıra yönetmen ve senaristlerinde başarısıyla dizi sadece tüm kişilerde birincilik elde etmedi, sezonun en yüksek reyting oranlarını AB ve ABC1 kategorilerinde de elde etti.

Her geçen gün yeni izleyici çekmeye devam eden Camdaki Kız'da dün yayınlanan bölümde neler oldu derseniz sizler için özetleyelim.

Nalan Hayatının Şokunu Yaşadı

Dün akşam yayınlanan Camdaki Kız 20. bölümde; Sedat ve Nalan arasındaki soğuk rüzgarlar esmeye devam etti. Her ne kadar barışmış olsalar da Nalan'ın daha otoriter tavırları soğuk rüzgarların estiğini seyirciye yansıttı. Sedat'ta babası Rafet tarafından affedilmenin rahatlığı olsa da yine de Cana tarafından uğradığı sözlü taciz onu tedirgin etmeye devam ediyor. Muzo'nun Nalan'a olan takıntısı bir kez daha seyircinin gözüne sokuldu. Kız arkadaşım diye tanıştığı kişinin, aslında para karşılığı orada olması, onu gerek kıyafet gerek davranış olarak Nalan'a benzetmeye çalışması seyirciyi irrite etti. Ancak Muzo'nun kız arkadaşım diye tanıştığı kişi ile Sedat'ın tek gecelik ilişki yaşadığı sahnelerin hatırlatması heyecanı artırdı.

Ancak yaşanan bir olay vardı ki bütün seyirci adeta o sahne için yerinden kalkamadı. Cana'nın Sedat'a attığı mesajı okuyan Nalan'ın hızlı davranarak, Sedat'tan önce gittiği restoranda gördüğü sahne herkesi şok etti. Nalan'ın Sedat'ı beklerken babası Adil beyi görmesi hem seyirciyi hem de Nalan'ın şaşkına uğrattı.

Camdaki Kız 21. Bölümde İzleyici Neler Bekliyor

Birçok izleyici final sahnesinde Nalan'ın Sedat yerine babası Adil beyi görmesinin arkasında yine hain planların yattığını düşünüyor.

Sedat, Nalan'ın nereye gittiğini anlayarak Cana ile iletişime geçti ve Cana'da kibarlığıyla insanları kırmaya ve onu reddetmeyecek Adil beyi aradı.

Umarız bu sadece biz izleyicilerin düşüncesi olarak kalır ve Sedat artık aklını başına alarak Nalan'a ihanet etmez.

Kaynak: televizyongazetesi.com - Objektif Port