Kanal D'nin Camdaki Kız Dizisi Bir İlki Gerçekleştirdi.

Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu’nun başrollerindeki Camdaki Kız dizisi bu sezonda bir ilki gerçekleştirdi. Kanal D yönetimi bile çok şaşırdı..

Kanal D'nin Camdaki Kız Dizisi Bir İlki Gerçekleştirdi.
Yayınlanma Tarihi : 23 Ekim 2021 18:08

Camdaki Kız dizisi geçtiğimiz sezonun sonunda ekrana gelmişti. Daha 9 bölüm yayınlanmadan final yapmıştı.

Seyirci bu duruma çok üzülmüştü. Ancak yeni sezona Camdaki Kız dizisi daha bomba bir dönüş yaptı.

Ekranların en çok izlenen dizilerinden biri olan Camdaki Kız dizisinde her yeni bölümde daha büyük bir heyecan sahneleniyor.

Dizinin hikayesi hızlı ilerliyor ancak her yeni bölümde hikaye daha da derinleşiyor. Dizinin reytingleri ise her hafta daha da ilerliyor.

Dizide en çok sevilen karakter Muzo olurken nefret edilen karakterler arasında ise Cana ve Rafet'le Feride geliyor.

Bu üç karakter de diziyi izleyen seyircileri ekran başında çılgına çeviriyor.

Sedat karakteri her ne kadar aldatan bir kişilik olsa da Nalan karakterinin yüz vermemesi ve saçmalıkları yüzünden ne yaptığını bilmez bir karakter olarak karşımıza çıkıyor.


Televizyon gazetesinin derlemesine göre Eylül ayında başlayan yeni sezonda öne çıkan dizilerin başında gelen Kanal D dizisi Camdaki Kız, o kadar etkili bir süreç yürütüyor ki, diziye hayran olmamak elde değil.

Son dönemin en ünlü isimlerinden biri oaln Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı isimli Camdaki Kız kitabından uyarlanan dizinin senaryosu da oldukça başarılı, dizinin kadrosundaki oyuncuların ise oyunculuk performansları da bir harika.

Kanal D ve Dizi ekibi açısından Her şey bu kadar güzel giderken, reytinglerinde büyük bir zıplama yapması kimse için şaşırtıcı olmadı.

Ancak Camdaki Kız dizisinin yayınlanan 16. bölümü bu sezon adeta bir ilki gerçekleştirdi. Kanal D bile bu duruma şaşırdı. Çünlü Şimdiye kadar hiçbir dizi iki haneli reyting oranlarına hiç ulaşamamıştı.

Kanal D'nin en bomba dizilerinden biri olan Camdaki Kız 16. bölümü ile bu sezon için iki haneli reytingleri elde eden ilk dizi olmayı başardı.

Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu gibi başarılı isimlerin başrollerinde yer aldığı dizi sezonun en iyi yapımı olduğunu da böylelikle herkese ispatlamış oldu.

Kanal D ekranlarında yayınlanan Camdaki Kız’ın yükselişinin gelecek haftalarda da devam edeceği düşünülüyor.

Camdaki Kız adlı Dizi 16. bölümü ile tüm kategorilerde sadece birinci olmadı en yakın rakibine bile fark atarak bunu başarmış oldu. Gelen reyting raporlarına göre AB kategorisinin yanı sıra ABC1’de de iyi sıçrama yapan dizinin gelecek haftalarda bu kategoride de iki haneli reytinglere ulaşması da mümkün görünüyor.

Kanal D yönetimi bu durumdan oldukça mutlu...

Camdaki Kız dizisinin yeni bölüm tarihi de belli oldu. 17.bölümüyle Camdaki Kız dizisi 28 Ekim 2021 Perşembe günü Kanal D ekranlarında yayında..