Kanal D'deki Yargı ve FOX TV'deki Evlilik Hakkında Her Şey Dizilerinden Kötü Haber

Yargı ve Evlilik Hakkında Her Şey dizisi ortak noktada buluştular. Kanal D'deki Yargı reyting rekorları kırarken FOX TV'deki Evlilik Hakkında Her Şey dizisi ise reyting sıkıntısı çekiyor. Ancak iki dizinin ortak bir sorunu var.

Kanal D'deki Yargı ve FOX TV'deki Evlilik Hakkında Her Şey Dizilerinden Kötü Haber
Yayınlanma Tarihi : 26 Kasım 2021 18:15

Kanal D ekranlarında yayınlanan, başrollerinde Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu'nun yer aldığı Yargı dizisi reyting sonuçları ile göz doldurmaya devam ediyor. Ayrıca güzel Avukat Ceylin ve yakışıklı Savcı Ilgaz'ın uyumu seyirciyi bir duygulandırırken bir güldürmeye devam ediyor.

FOX TV'nin sezonun en iyi çıkış yakalayan, başrollerinde Sumru Yavrucak, Gökçe Bahadır, Yiğit Kirazcı, Gökçe Eyüpoğlu, Tülin Şahin ve Sarp Akkaya'nın yer aldığı Evlilik Hakkında Her Şey, henüz reytinglerde Salı günlerinin birincisi Masumlar Apartmanı'nın geçemedi. Ortalamanın üstünde reyting sonuçları ile yoluna devam eden Evlilik Hakkında Her Şey, her kesimden sadık bir izleyici kitlesi yakaladı. Ancak yapılan bir araştırma her iki diziyi de sınıfta bıraktı.

Evlilik Hakkında Her Şey ve Yargı'nın Adı Geçmedi

Medya Takip Merkezi, 1 Ocak-15 Kasım 2021 tarihleri arasını kapsayan bir araştırma raporu yayınladı. Yapılan araştırmada, hangi dizinin ne kadar yazılı basında ve sosyal medyada yer aldığına dikkat çekildi.

Yargı ve Evlilik Hakkında Her Şey dizileri için her şey yolunda gidiyor gibi görünse de Medya Takip Merkezi'nin yaptığı araştırmada yer alamadılar.

Medya Takip Merkezi'nin Yaptığı Araştırmaya Göre;

İnternet Medyasında En Çok Haberi Yapılan İlk 10 Dizi:

Masumlar Apartmanı, Kuruluş Osman, Camdaki Kız, Bir Zamanlar Çukurova, Arka Sokaklar, Gönül Dağı, Yasak Elma, Sadakatsiz, Ada Masalı ve Kardeşlerim

Yazılı Basında En Çok Haberi Yapılan İlk 10 Dizi:

Gönül Dağı, Masumlar Apartmanı, Kardeşlerim, Bir Zamanlar Çukurova, Kuruluş Osman, Aşk Mantık İntikam, Arka Sokaklar, Camdaki Kız, Kırık Hayatlar ve Dünya Hali

Medya Takip Merkezi'nin yaptığı araştırmada her iki kategoride de Masumlar Apartmanı'nın yer alması hem senaryo hem de oyuncu kadrosu olarak ne kadar başarılı olduğunu ortaya koymuş oldu.

Kaynak: televizyongazetesi.com - Objektif Port

İlgili Haberler