Kanal D'deki Yargı dizisinin hikayesini etkileyecek yeni karar

Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu’nun başrollerinde yer aldığı Kanal D ekranlarındaki Yargı dizisi bir yandan TRT1 ekranlarındaki Teşkilat dizisiyle yarışırken dizinin hikayesiyle ilgili önemli bir karar alındı.

Kanal D'deki Yargı dizisinin hikayesini etkileyecek yeni karar
Yayınlanma Tarihi : 18 Kasım 2021 13:55

Kanal D ekranlarında yayınlanan Yargı dizisi kısa sürede büyük bir ilgi görmeyi başardı. Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu'nun Aşk101 dizisindeki başarısı Yargı dizisinin de yükselmesini sağladı.

İki oyuncunun başarılı uyumu izleyiciden tam not alıyor. Bu da TRT1 ekranlarında yayınlanan Teşkilat dizisiyle Yargı dizisini büyük bir rakip haline dönüştürdü. Yargı hemen hemen neredeyse tüm kategorilerde zirveye otururken onu hemen ardından Teşkilat dizisi takip ediyor.

Son dönemin en iyi çıkış yapan projelerinden biri olan Yargı dizisi tam iki yıllık bir çabanın ürünü. Sema Ergenekon imzalı Yargı dizisinin senaryosu da herkesi derinden etkiledi. Adliye Sarayı'nda izlenen davaların yanı sıra avukatlar, hakimler, savcılar ile yapılan görüşmelerin sonrasında gerçeğe uygun bir senaryo oluşturuldu. Bu da Yargı dizisinin başarılı bir noktaya gelmesine neden oldu..

Televizyon gazetesinin de derlemiş olduğu habere göre Yargı dizisinin başarısındaki en birincil madde dizinin gerçeğe uygun bir senaryo ile ekrana gelmesi. Elbette dizideki oyuncuların performansı da seyirciyi etkiliyor ve bu da diziye başarı getiriyor. Başarılı isimlerin kadrosunda bulunduğu Yargı dizisinde hikayeye yeni karakterler giriş yapacak. Yeni girecek karakter Onur Durmaz'ın hayat verdiği Engin'in hayatını derinden etkileyecek.

Uzun bir süredir setlerden uzak kalan Nergis Öztürk, Kanal D ekranlarındaki Yargı dizisinde Avukat Seda olarak karşımıza çıkacak. Onur Durmaz'ın avukatı olacak olan Seda karakteri deyim yerindeyse diziye damga vuracak bir isim olacak. Belki de Ceylin ve Ilgaz'dan daha çok onu göreceğiz. Engin ile Seda karakterinin bir çok sahnesi ekrana gelecek.

nergis-ozturk-kimdir-16-9-1541656463.jpg

Nergis Öztürk Star TV ekranlarında yayınlanan Avlu dizisinde de oynamıştı..

Öte yandan Avukat Seda'nın başak bir özelliği daha var. Seda aslında Engin'in teyzesi. Ancak avukatı olarak dizide görev yapacak.

Nergis Öztürk'ün canlandıracağı Seda karakterinin dizide büyük bir değişiklik yaşatması da öngörülüyor..

25 Mayıs 1980 doğumlu olan Nergis Öztürk 41 yaşındadır. Doğum yeri Kandıra olan başarılı oyuncunun Altın Portakal, En İyi Aktris Altın Koza, En İyi Kadın Oyuncu; ödülleri bulunmaktadır.

İlgili Haberler