Kanal D'deki Yargı dizisinin gizemi çözüldü. Dikkatli takip edenler anlayabildi

Kanal D ekranlarındaki Yargı dizisi Pazar akşamlarının zirvesine oturdu. Dizinin böylesine başarı elde etmesi TRT1 ekranlarında yayınlanan Teşkilat dizisini bile şaşkına uğratırken dizinin bu denli tutmasının altından Netflix'deki AŞK101 dizisi çıktı..

Kanal D'deki Yargı dizisinin gizemi çözüldü. Dikkatli takip edenler anlayabildi
Yayınlanma Tarihi : 13 Kasım 2021 07:21

Netflix Platformunda yayınlanan Aşk101 dizisinde Kemal ve Burcu karakterine hayat veren Pınar Deniz ile Kaan Urgancıoğlu seyirciler tarafından çok sevilmişti.

Dizideki en sevilen karakter deyim yerindeyse onlardı. Başarılı uyumları ve performansları seyirciyi derinden etkilemişti.

Aşk101 dizisindeki bu başarılı uyum sosyal medyada her geçen gün onların büyümesine neden oldu. Hatta bu detayı televizyon gazetesi bile özel bir haber yayınlayarak doğruladı. Bu başarılı uyum onların hızla yükselmesine neden oldu.

Özel hayatlarıyla pek gündeme gelmeyen gayet sade bir hayat süren Kaan Urgancıoğlu ile Pınar Deniz bu kez senaristler ve yapımcılar tarafından ikna edilerek Netflix'deki Aşk 101 dizisinin ardından Kanal D ekranlarında yayınlanan Yargı dizisinde bir araya geldiler.

Yargı dizisinin gerek hikayesi gerekse konusu oldukça ilgi çekici. Ancak herkesin kabul ettiği bir şey var ki dizinin izlenmesini sağlayan iki kişi var. Biri Savcı Ilgaz karakteriyle karşımızda olan Kaan Urgancıoğlu diğeri de Avukat Ceylin karakteriyle dizide yer alan Pınar Deniz.

Bu ikilinin başarılı uyumu seyirciyi ekrana kilitliyor.

Pazar akşamları yayınlanan Yargı dizisi adeta Kanal D'ye reyting depoluyor. TRT1 ekranlarındaki Teşkilat dizisini bile ezip geçen Yargı dizisi rakiplerine öyle fark attı ki makas giderek açıldı.

Pazar akşamları normalde Türkiye'de diziler fazla izlenmiyor. Pazartesi günü herkes iş başında olduğundan dolayı. Ancak Yargı dizisi bu tabuyu yerle bir etti.

Dizi sadece televizyonda değil internet üzerinde de epeyce izleniyor. Sosyal medyada da zirveden düşmeyen Yargı dizisi sadece Türkiye'den değil yurt dışındaki gurbetçiler tarafından da büyük bir ilgiyle izleniyor.

Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz'in bu başarısı don dönemin gerçekten de en takdir edilesi başarılarından biri olarak gösteriliyor.

Yargı dizisi 9.yeni bölümüyle 14 Kasım 2021 pazar akşamı saat 20.00'de Kanal D ekranlarında yayında olacak.