Kanal D'deki Yargı Dizisine Kötü Haber. İddialı bir rakip geldi

Kanal D ekranlarının reyting rekortmeni olan Yargı dizisine FOX TV'den iddialı bir rakip geldi. Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu'nun başarılı uyumuna rağmen Sinem Ünsal, Şebnem Bozoklu ve Burak Yamantürk başrollerindeki Elbet Bir Gün dizisi sıçrama yaptı

Kanal D'deki Yargı Dizisine Kötü Haber. İddialı bir rakip geldi
Yayınlanma Tarihi : 15 Kasım 2021 15:49

Pazar rekabeti oldukça güçlü geçiyor. Bir yandan Teşkilat dizisi diğer yandan Yargı dizisi kapışıp duruyor.

Bu yarışa FOX TV'den yeni bir dizi daha dahil oldu. Adeta Müge Anlı'daki olayları aratmayan bu dizinin gerçek hayat hikayesinden esinlendiği belirtiliyor.

Anadolu'nun küçük bir kasabasında yaşayan Nesibe kocasının şiddetinden bıktığı için hıdırellez etkinliğinde tanıştığı bir adamla kaçarak kızını da bırakıp gidiyor.

Kız kardeşi Feride ise Nesibe'nin kocasının zulmünden kurtulmak için onu itiyor ve Cemil düşüyor.. Sonrasında ise onu öldü sanan Feride oradan uzaklaşarak öğretmenine sığınıyor.

Cemil ise kendine gelir gelmez Feride ve Nesibe'nin peşine düşüyor. Onları bulmak için ise anne babalarının evine gidiyor. Feride ve Nesibe'nin anne babası Cemil'in adamları tarafından diri diri evin temeline gömülüyor.. Bu olay yıllar sonra Müge Anlı benzeri bir programda ortaya çıkıyor. Tesadüf eseri o binaya apartman yapılacakken.

616bf960bf214425f0ae90f4.jpg

Ardından bu evde Nesibe ve Feride'nin de olabileceği ancak onların cesetlerinin çıkmadığı programda dile getiriliyor. İşte ne oluyorsa ondan sonra başlıyor. Yıllar sonra Feride ve Nesibe'yi tekrar buluşturan olaylar zinciri başlıyor.

Bir yandan dram bir yandan Nesibe karakterine hayat veren başarılı oyuncu Şebnem Bozuklu'nun izleyiciyi çeken tavırları Elbet Bir Gün dizisinin adeta izleyici tarafından çok sevilmesine yol açtı.

Şimdilik FOX TV ekranında ikinci bölümüyle ekrana gelen Elbet Bir Gün dizisi reytinglerde iyi bir sonuç elde edememiş olsa da izleyenlerin çok beğendiği bir dizi oldu. Belki de FOX'un önümüzdeki haftalarda final yapmayacak tek dizilerinden biri denilebilir. Dizinin ileriki bölümlerde büyük bir sıçrama yapması bekleniyor.

Sinem Ünsal, Şebnem Bozoklu ve Burak Yamantürk gibi iddialı oyuncuların yer aldığı Elbet Bir Gün dizisi her pazar FOX TV ekranlarında yayınlanıyor.