Kanal D'deki Yargı Dizisinde Herkesi Şaşkına Çeviren Ters Köşe

Kanal D ekranlarında yayınlanan Yargı dizisinde beklenmedik gelişmeler yaşanıyor. Dizide herkesi şaşırtan karakter ise Engin karakteri oldu. Yargı dizisinin yeni hikayesinde ise Yekta karakteri damga vuracak..

Kanal D'deki Yargı Dizisinde Herkesi Şaşkına Çeviren Ters Köşe
Yayınlanma Tarihi : 09 Kasım 2021 14:50

8 Bölümdür ekranda olan Yargı dizisi yoluna reyting dolu bir başarıyla devam ediyor. Dizinin ilk bölümünden itibaren Savcı Ilgaz ve Avukat Ceylin katil peşinde koşuyor.

İnci'nin katilinin ilk olarak Çınar olduğu düşünülüyordu. Sonrasında Ilgaz ve Ceylin başarılı bir performans sergileyerek Katil'in Engin olduğunu ortaya çıkardı.

Ceylin'in bir an olsun yanından ayrılmayan Engin'in katil olduğu öğrenilince Savcı Pars'ta harekete geçerek onu gözaltına aldı.

Engin gözaltındayken peş peşe yeni deliller geldi. Ardından bu deliller sayesinde Engin'in tutuklu yargılanmasını isteyen Savcı Pars onu mahkemeye gönderdi.

99.jpg

8.bölüme damga vuran ve ruh hastası tavırlarıyla dikkat çeken Engin mahkemede herkesi ters köşe yaparak tüm suçu babası Yekta'nın üzerine yıktı.

İnci'yi babası Yekta'nın öldürdüğünü söyledi. Oysa bu mümkün değildi. O gün Yekta evde bile değil aksine Bursa'daydı..

Şimdi herkes hikayenin nasıl ilerleyeceğini merak ediyor.

Yekta'nın da tutuklanması mümkün olabilir. Hikayenin artık Yekta karakteri üzerinde şekillenmesi bekleniyor.

Bu gelişme karşısında bu kez de Ceylin'in Yekta'yı kurtarmak için harekete geçeceği düşünülüyor. Her şeyi planlayan Engin'in planı nasıl çökecek yeni bölümde belli olacak..

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Yargı 9.yeni bölümüyle 14 Kasım 2021 tarihinde Saat 20.00'de ekranda olacak ( pazar günü )