Kanal D'deki Yargı dizisinde Ceylin'i Yıkacak Gerçek! Dikkat Eden İzleyiciler Anladı

Kanal D'de yayınlanan Yargı dizisinde işler iyice karışıyor. Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz ikilisinin başrolündeki dizide katil ve arkasındaki isimlerle ilgili önemli gelişmeler var

Kanal D'deki Yargı dizisinde Ceylin'i Yıkacak Gerçek! Dikkat Eden İzleyiciler Anladı
Yayınlanma Tarihi : 12 Ekim 2021 13:53

Henüz ekrana geleli 4 bölüm olmasına rağmen Yargı dizisi en çok izlenen dizilerden biri olmayı başardı. Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz'in uyumu da izleyiciyi etkileyen başka bir faktör oldu.

İkili daha öncede Netflix dizisinde başrolü paylaşıyorlardı. Aşk101 adlı dizide..

ÇINAR'A TUZAK KURANLAR KİM?

Ceylin dizide kardeşinin gerçek katilini bulup, Çınar'ı da serbest bıraktırmak için uğraşıyor. Üstelik ailesini bile göze alarak bu kararından vazgeçmiş değil. Babası anlamadan dinlemeden onu kapının önüne koydu.

Ancak babasını utandıracak bir gerçekte var ki asıl katil ve katili koruyanlar kendisinin yanı başındaki kişiler.

Şöyle ki dikkatli izleyenler bilir. İlk bölümlerde Çınar gözaltına alındığında yan koğuşta da hırsızlık yapan arkadaşı vardı. Ilgaz'ın ayıcıkla yakaladığı kişiden söz ediyoruz. İşte o şahsın avukatı Ceylin'in babasının aile dostu olan Yekta bey..

Yekta sadece o hırsızın avukatı değilmiş. Çetenin de üst düzey yöneticilerinden biri çıktı. Son bölümde hatırlarsınız görüntülü bir toplantı yapıyor ve orada içerideki dostlarımıza iyi bakacağız diyor.

O an eşi içeri giriyor ve bir küpeyi masaya bırakıyor. O küpe Ceylin'in ölen kız kardeşine ait.. Diğer parçası ise Ceylin'in kulağında. Zaten Yekta'nın eşine de Ceylin diğer parçasını bulduğumda katili de bulmuş olacağım diye çıkışmıştı. İşte tüm bunları çözen kadın Yekta'nın karşısına dikildi. Şimdi herkes 5.bölümde neler olacak çok merak ediyor.

Ancak gerek Çınar'ın gerekse Ceylin'in avukat Yekta meselesini çözmesi gerek. Seyircinin bile basit bir şekilde çözdüğü bu olay gözlerinden kaçmamalı.. Ilgaz araştırmacı kişiliği ile bilinen biri yakalattığı o hırsızı avukat olarak kim savunmuş kolaylıkla öğrenebilir. Bunu öğrendiği anda da büyük oranda gizem zaten çözülecektir. Yekta katil bulunmasın diye resmen avukatlığı üstlenmiş görünüyor.. Ceylin'in babası Zafer yakında çok utanacak gibi..

Yargı her pazar saat 20.00'de Kanal D ekranlarında yayınlanıyor

İlgili Haberler