Kanal D'deki Yargı dizisinde Çağatay Ulusoy bombası

Kanal D ekranlarında yayınlanan Kaan Urgancıoğlu'nun başrolünü Pınar Deniz'le paylaşmış olduğu Yargı dizisiyle ilgili Çağatay Ulusoy iddiası magazin dünyasını sarstı...

Kanal D'deki Yargı dizisinde Çağatay Ulusoy bombası
Yayınlanma Tarihi : 19 Ekim 2021 22:52

Kanal D ekranlarında yayınlanan Yargı dizisi gerek hikayesi gerekse kadrosuyla 2021 yılının en iddialı dizilerinden biri olma özelliğine sahip.

Dizinin reyting konusunda zirvede olduğu görülüyor.

Genelde pazar akşamları yayınlanan diziler pek izlenmez. Ertesi gün haftanın ilk iş günü olan pazartesiye denk geldiği için pazar akşamları yayınlanan diziler biraz daha az izlenir.

Oysa Yargı dizisinin karşısında TRT1 ekranlarında yayınlanan Teşkilat dizisi gibi iddialı bir dizi olmasına rağmen reyting rekorları kırdığı görülüyor.

Sevilen diziyle ilgili olarak Güneş gazetesinde bomba bir iddia gündeme getirildi. Sonrasında ise çok sayıda kişi Çağatay Ulusoy'un Yargı dizisine dahil olacağını öne sürdü.

Ancak Çağatay Ulusoy'la ilgili gerçek çok başka çıktı...

İddialara göre Kaan Urgancıoğlu'nun başrolünü Pınar Deniz'le paylaştığı 'Yargı' dizisinde oynaması için ilk teklifin Çağatay Ulusoy'a gittiği iddia edildi.

Fakat Dijitalde 'Yeşilçam' adlı yapımda yer alan Çağatay Ulusoy'un, projenin tek sezonluk olmasından dolayı teklife sıcak bakmayarak reddettiği öne sürüldü. Kanal D ekranlarında yayınlanan Dizide, bir olay nedeniyle yolları kesişen Ilgaz ve Ceylin'in hikayesine yer veriliyor..

ÜZÜCÜ GELİŞME

Çağatay Ulusoy'un teklifi kabul etmemesiyle birlikte ortaya çıkan gerçekse Yargı dizisinin tek sezonluk olduğu gerçeği. Haberin yayınlanmasının ardından dizinin çok sayıda hayranı Yargı'nın gelecek sezonda ekranda olması için kampanya başlattılar.

Hikayenin oldukça hızlı ilerlediği Yargı dizinin gelecek sezon ekranda olmayacak olması büyük bir üzüntü yaratmış görünüyor.

Kanal ve yapım şirketinin senaristlerle ortak bir karar alıp diziyi en az 1 sezon daha uzatma ihtimali de bulunuyor. Ancak Çağatay Ulusoy'a giden teklife göre Yargı dizisi tek sezonluk bir proje..