Kanal D'deki Camdaki Kız Dizisinde Burcu Biricik'in Ayrılığı Kesinleşti!

Kanal D ekranlarında yayınlanan Camdaki Kız dizisinde hikaye tümden değişiyor. Burcu Biricik'in canlandırdığı Nalan karakteri konaktan ayrılıyor.

Kanal D'deki Camdaki Kız Dizisinde Burcu Biricik'in Ayrılığı Kesinleşti!
Yayınlanma Tarihi : 08 Kasım 2021 21:50

18 bölümdür Kanal D ekranlarında yayınlanan Camdaki Kız dizisinde hikaye birden hız kazandı. Sedat ve Nalan artık resmen boşanıyorlar.

Üstelik bu boşanmaya Feride'de engel olamayacak.

Her ne kadar Rafet Koroğlu , Sedat ve Nalan'ın yeniden barışacağını üstüne basa basa söylese de Rafet öğrendiği gerçekler karşısında şok olacak.

Dizinin 19.bölümüne ait iki fragman yayınlandı. Yayınlanan bu fragmanda Hayri ve Nalan'ın biraz daha yakınlaştığı görülüyor.

Nalan boşanma kararı sonrası eşyalarını toplayarak anne ve babasının evine geri dönüyor. Ancak Nalan'ı kötü bir sürpriz bekleyecek.

Yeniden eve dönen Nalan'a Feride tekrar korse giydiriyor.

Eski stres ve baskı altındaki günlerine geri dönen Nalan'ı zorlu bir süreç bekliyor.

Rafet Koroğlu ise Sedat'ın hisseleri Cavit'e sattığını beklenmedik bir şekilde öğreniyor. Bu bilgi karşısında şoka giren Rafet'in intikamını herkes nasıl alacak çok merak ediyor.

NALAN ARTIK YOK

Nalan karakteri artık Konak'ta yer almayacak. Bir süre sonra Nalan ve Hayri'nin aşk yaşamaya başlaması bekleniyor.

Feride'yi de terk edecek olan Nalan'ın Hayri ile birlikte gecekondu mahallesinde yaşayacağı düşünülüyor.

Konak ve Yalıdan artık uzak kalacak olan Nalan sefil bir hayat sürecek.. Camdaki Kız dizisi 18 Kasım 2021 tarihinde Saat 20.00'de Kanal D ekranlarında yayında olacak.