Kanal D'deki Camdaki Kız dizisi karıştı. Burcu Biricik'in ayrılığındaki gerçek

Kanal D ekranlarında yayınlanan Camdaki Kız dizisinde Burcu Biricik'in diziden ayrıldığı iddia ediliyordu. Dizi dünyasını alt üst eden bu iddiayı araştırdık gerçek ortaya çıktı.. Neslihan Atagül iddiası gerçeği yansıtıyor mu? Her şey belli oldu..

Kanal D'deki Camdaki Kız dizisi karıştı.  Burcu Biricik'in ayrılığındaki gerçek
Yayınlanma Tarihi : 09 Kasım 2021 23:05

Kanal D ekranlarında yayınlanan Camdaki Kız dizisinde başrol oyuncusu olan Burcu Biricik'in Camdaki Kız dizisinden ayrılacağı öne sürülüyor.

Çok sayıda magazin sitesinin geçtiği haberi bazı gazeteler de yayınlayınca ortalık karıştı. Hatta Burcu Biricik'in yerine Neslihan Atagül'ün geleceği öne sürülmüştü. Bu iddiaya sosyal medyada dizinin hayranları sert ifadelerle tepki gösterdiler.

Takvim gazetesi de bu iddiayı manşetten duyuran gazeteler arasında.. Ancak gerçeği Objektif Port Genel Yayın Yönetmeni Sadık Şimşek ortaya çıkardı.

Camdaki Kız dizisindeki ayrılık iddialarını araştıran Objektif Port diziyle ilgili tüm gelişmeleri derledi. Buna göre Burcu Biricik diziden ayrılmıyor. Aksine hikaye daha yeni başlıyor.

Başarılı bir performans sergileyen Burcu Biricik'in canlandırdığı Nalan karakteri bir yerden ayrılıyor.

Ancak o yer dizi değil.. Rafet Koroğlu ve ailesine ait olan konaktan ayrılıyor. Bu hafta 18 Kasım 2021 tarihinde Kanal D ekranlarında yayınlanacak yeni bölümünde de bu gerçek ortaya çıkacak.

Annesi Feride'nin evine dönen Nalan yeniden o eski baskıcı günleri yaşayacak. Sonrasında ise Nalan bu evi de terk ederek Hayri karakteri ile gecekondu semtine gidilecek.

Paniğe gerek yok. Evet Burcu Biricik'in canlandırdığı Nalan karakteri ayrılıyor. Ancak diziden değil Konak ve Feride'nin baskı ile nefret dolu yalısından ayrılıyor.. Bunun dışındaki tüm gelişmeler gündem değiştirmeden ibaret..