Kanal D'de İşler Karışıyor Bir Dizi Final Yaptı Bir Dizi Yayına Başladı

Kanal D ekranlarında şaşırtıcı gelişmeler var. Bir TV dizisi final yapan Kanal D, yeni bir diziyi ekrana taşıdı. İşte ayrıntılar...

Kanal D'de İşler Karışıyor Bir Dizi Final Yaptı Bir Dizi Yayına Başladı
Yayınlanma Tarihi : 27 Ağustos 2021 18:05

Kanal D yeni sezona oldukça iddialı bir dizi projesiyle başladı. Yayınlanan ilk dizi Kırık Hayatlar oldu.

Günlük dizi formatıyla 23 Ağustos Pazartesi gününden itibaren hafta içi her gün saat 11.00'da yayınlanmaya başlayan Kırık Hayatlar dizisine gün geçtikçe ilgi artıyor. Kanal D'nin uzun yıllardır günlük dizi olarak yayınladığı Arka Sokaklar'a rakip olacak Kırık Hayatlar bambaşka bir hikaye ve oyuncu kadrosuyla yayınlanmaya başlamadan önce de dikkatleri üzerine çekmişti. İki gencin aşkları için neleri yapabileceklerini anlatan bir dram yapımı olması zaten ilgileri ilk günden toplamıştı. Ayrıca aileler arası hesaplaşma ve bir annenin güç için arkasında bıraktıklarına dikkat çeken dizi de büyük hesaplaşmalar yer alacak.

İlk haftasını bugün tamamlayan Kırık Hayatlar , sosyal medyada gündem oldu. Dizi hakkında yapılan yorumlar, hikaye ve oyuncuların oldukça beğenildiği yönündeydi.

Kırık Hayatlar dizisi ile bambaşka bir format ve hikayeye imza atan Kanal D, bir dizisine daha veda etti.

Haziran ayında yayınlanmaya başlayan Aşkın Tarifi dizisi adım adım finale doğru gidiyor. 30 Ağustos Pazartesi günü 12. bölümü yayınlanacak olan dizinin 13. bölümde final yapması bekleniyor.

Başrollerinde Kadir Doğulu ve Serra Arıtürk'ün yer aldığı dizi ne yazık ki birçok yaz dizisi gibi reyting kurbanı oldu. Hikayesi ve oyuncu kadrosuyla dikkat çeken bir dizi olsa da reyting sıralaması tam tersini gösterdi.

Finale doğru adım adım ilerleyen Aşkın Tarifi dizisinin 12. bölümünde neler yaşanacağını merak ediyorsanız fragmanı sizler için yayınladık.

İşte Aşkın Tarifi 12. Bölüm Fragmanı

Kaynak: televizyongazetesi.com - Objektif Port

İlgili Haberler