Kanal D'de Beklenmedik Gelişme.. Sadakatsiz Dizisinden Kötü Haber

Sadakatsiz dizisi geçtiğimiz sezonun en iddialı dizilerinden biriydi. Ancak bu sezon Kanal D adeta Sadakatsiz dizisiyle beklenmedik bir darbe yemiş durumda. Dizinin reytingleri düşmeye başladı. İşte ayrıntılar...

Kanal D'de Beklenmedik Gelişme.. Sadakatsiz Dizisinden Kötü Haber
Yayınlanma Tarihi : 22 Ekim 2021 19:15

Kanal D'nin geçtiğimiz sezon reyting rekortmeni dizisi Sadakatsiz, düşüşe geçti.

Başrollerinde Cansu Dere, Caner Cindoruk ve Melis Sezen'in yer aldığı Sadakatsiz, bu sezon planlanandan daha geç bir tarihte yayın hayatına başlamıştı. İzleyicilerin heyecanla beklediği yeni sezon dönemi, yaşanan bazı aksaklıklar ve yeni yapılan düzenlemeler sonucu 2. sezonun ilk bölümü ile 29 Eylül tarihinde başladı.

Dizinin, sezonun en iyi açılışlarından birisini yapmış olsa da Kanunsuz Topraklar dizisinin izleyici çalması ve Kuruluş Osman dizisinin de yayın hayatına yeniden başlaması işleri değiştirdi. Sadakatsiz dizisi artık ilk sezonun başarısını yakalamakta zorlanıyor.

İkinci sezonda oyuncu kadrosuna Berkay Ateş katıldı. Hem olayların çeşitlenmesini hem de Volkan karakterinin kıskançlıklarının artmasına neden olan oyuncunun etkisi olsa da istenen seviyede yer alamadı. Dizi fazla izleyici kaybetmedi ancak geçtiğimiz sezonun başarısından uzak kaldı.

Sezon başında yakaladığı reytinglerin gerisine düşen Sadakatsiz, heyecanlı ve etkili sahnelerine rağmen, tüm kişiler ve ABC1 kategorisinde ikincilik elde ediyor. AB grubunda birincilikten düşmeyen dizi, diğer kategorilerde birinciliği uzaktan izliyor.

Kaynak: televizyongazetesi.com - Objektif Port